Да има ли система за известяване?

Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #31 Преди 1 месец

Боян Палов написа:Бъди и ти! Създавай, произвеждай, продавай! На това се крепи икономиката, не на празноговоренето!

:shhh:
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #32 Преди 1 месец

зуница написа::shhh:

шушу мушу проект разваля... ;) :lol: :lol: :lol:

Мнение #33 Преди 1 месец

Ей ви малко джвачка, за да не скучаете.
АПИС проект.ppt
(724 KiB) Свалено 18 пъти
"И я моем и тате мое, ама она козата си сака пръч!"
ИПМ

Мнение #34 Преди 1 месец

Боян Палов написа:Ей ви малко джвачка, за да не скучаете.
АПИС проект.ppt
АПИС проект.ppt

Чичка у криза сме. ;) :lol: :lol: :lol: :lol:

Мнение #35 Преди 1 месец

jdrumev написа:Чичка у криза сме. ;) :lol: :lol: :lol: :lol:

Тя ти предстои тепърва и се нарича Делириум тременс (алкохолен делириум)
Делириум тременс (алкохолен делириум): най-тежкото състояние, което се проявява при отказване на алкохол. Характеризира се с помрачено съзнание, обърканост, неориентираност, халюцинации и двигателни нарушения, възникващи след спиране на алкохола. Делириум тременс е състояние, което се наблюдава най-често при хора, които консумират по 1,5 до 2,5 литра вино, 3 до 4 литра бира или 0,5 литър твърд алкохол всеки ден в продължение на няколко месеца. Делириум тременс също често засяга хора, които са използвали алкохол в продължение на повече от 10 години. Симптомите най-често се появяват в рамките на 48 до 96 часа след последната напитка, но понякога това може да се случиот 7 до 10 дни след това. Алкохолният делириум се характеризира с безсъние, треперене, страх, дори гърчове, промени в психичното поведение, възбуда, раздразнителност, объркване, дезориентация, бързи промени в настроението, чувствителност към светлина, звук, докоснете, ступор, сънливост, умора. Състоянието може да продължи само 24 часа за някои хора, но за други може да е пет и повече дни. Времето обикновено зависи от продължителността на пиене, преди да се търси лечение и количеството консумиран алкохол през този период от време.

Още за Делириум тременс (алкохолен делириум) | Симптом от Framar.bg: Регистрирайте се, за да видите линка
"И я моем и тате мое, ама она козата си сака пръч!"
ИПМ

Мнение #36 Преди 1 месец

Чичка аз колкото мой да изпия толко делириум нема/Данче Друмески/.Препоръчвам ти да ядеш семина от Бял Трън.Но не забравяй,че черния дроб е като слаб кошер...трябва му само такъв като мен да му прави густото. ;) :lol: :lol:

Назад към Анкети

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 гости