Ще присъствате ли на протеста на 10

Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #651 Преди 8 месеца

jdrumev написа:Къде го видя тоя спам. :D :D :D Първо знаеш ли да те питам аз тебе къде са гъбните телца при пчелите и за какво са?Ако не знаеш няма как да ми слагаш спама.От мен да знаеш. :D :D :D :D

То при теб ако не е :character-spamguy: ще е :text-offtopic:
Все е :character-kermit:
"И я моем и тате мое, ама она козата си сака пръч!"
ИПМ
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #652 Преди 8 месеца

Боян Палов написа:То при теб ако не е :character-spamguy: ще е :text-offtopic:
Все е :character-kermit:

Чиними се бат Боянчо,че си намерил някаква информация за Гъбното тяло на пчелата. :D :D :D
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #653 Преди 8 месеца

jdrumev написа:Чиними се бат Боянчо,че си намерил някаква информация за Гъбното тяло на пчелата. :D :D :D

Имам, но е класифицирана.
Препоръчвам ти да прочетеш "Теория и тактика на трениране на пчели за тотален тероризъм" Всичко ще ти се проясни!
"И я моем и тате мое, ама она козата си сака пръч!"
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Варна
Контакт:

Мнение #654 Преди 8 месеца

jdrumev написа:Къде го видя тоя спам. :D :D :D Първо знаеш ли да те питам аз тебе къде са гъбните телца при пчелите и за какво са?Ако не знаеш няма как да ми слагаш спама.От мен да знаеш. :D :D :D :D

Пчелите нямат гъбни телца, вземи прочети отново това преписаното, че да не те гъбна за 24 часа :lol:
Дето се пие много вино, друг им върши работата :drinkingbuddies:

Мнение #655 Преди 8 месеца

Дамян Дамянов написа:Пчелите нямат гъбни телца, вземи прочети отново това преписаното, че да не те гъбна за 24 часа :lol:

Той е стъпил на някаква почва, казвайки нещо, но това става винаги когато прелита високо над нея. :lol:
Пчелар Мераклия
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Благоевград

Мнение #656 Преди 8 месеца

Дамян Дамянов написа:Пчелите нямат гъбни телца, вземи прочети отново това преписаното, че да не те гъбна за 24 часа :lol:

Малко са му 24,трябва 52^ да му дадеш да го стоплят в тая студ, тея пък от еконта си работят :lol:
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
ИПМ

Мнение #657 Преди 8 месеца

И после се бройте и не забравяйте,че малкия мозък мой да свърши толкова работа колкото гулемия. :D :D :DНещо ми се чинете нервозни.
п.п.Всички рибки плуват само пържените не. :D :D :D
ИПМ

Мнение #658 Преди 8 месеца

solaris60 написа:Той е стъпил на някаква почва, казвайки нещо, но това става винаги когато прелита високо над нея. :lol:

Бетон съм по темата Модернизаторе. :D :D :D Ако искаш по тела или на лично да я обсъдим? :D :D :D

Мнение #659 Преди 8 месеца

jdrumev написа:Бетон съм по темата Модернизаторе. :D :D :D Ако искаш по тела или на лично да я обсъдим? :D :D :D

Лягам да спя. :lol:
ИПМ

Мнение #660 Преди 8 месеца

barkov1982 написа:Малко са му 24,трябва 52^ да му дадеш да го стоплят в тая студ, тея пък от еконта си работят :lol:

https://youtu.be/7WhZdbDmVY0 :D :D :D

Назад към Анкети

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 гости