Бихте ли се отказали от Де Mинимиса

Проф.
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #41 Преди 6 месеца

По тази логика, щом колегата пчелар(конкурент на пазара) ще вземе субсидия, то и аз трябва да направя същото, защото...........

Мнение #42 Преди 6 месеца

Защо не опитате да си правите цитатите ръчно, че така не се разбира коя реплика към кого е?
По тази логика, щом колегата пчелар(конкурент на пазара) ще вземе субсидия, то и аз трябва да направя същото, защото...........

Защото иначе ще си на загуба! Той ще продава на по-ниска цена. компенсирайки я със субсидията.
"И я моем и тате мое, ама она козата си сака пръч!"
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Варна
Контакт:

Мнение #43 Преди 6 месеца

Изключвам анкетата, за да може да се цитира.
За - 22
Против - 1
Дето се пие много вино, друг им върши работата :drinkingbuddies:
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Горна Оряховица
Контакт:

Мнение #44 Преди 6 месеца

Бояне, Бояне.. То да беше само Деминимиса с мед да го намеш, а то... Кой скача срещу едни пари, никой! Нищо не си разбрал, нищо! Проблема на болшинството пчелари, не е дали ще отпуснат или да, деминимимис, а начина на водене на политика в сектора, или по точно липста на такава. Сектор пчеларство е оставен на самотек, и никой от Държавата, дори работещите чиновници в сектора не го е еня за това. Нашите вождове гледат да докопат по едни 4-5 лв на кошер и с това да кажат на следващите ги уфсе: "ей на виждате ли, изнудихме Държавата да даде... :( " Без да им се извинявам, това е меко казно слабоумие, и от вождовете и от уфсете! (не искам да засегна животинките..) Спирам да пиша по тая тема въобще!
Заговори, за да те видя! - Сократ
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!

Мнение #45 Преди 6 месеца

nikawr написа:Бояне, Бояне.. То да беше само Деминимиса с мед да го намеш, а то... Кой скача срещу едни пари, никой! Нищо не си разбрал, нищо! Проблема на болшинството пчелари, не е дали ще отпуснат или да, деминимимис, а начина на водене на политика в сектора, или по точно липста на такава. Сектор пчеларство е оставен на самотек, и никой от Държавата, дори работещите чиновници в сектора не го е еня за това. Нашите вождове гледат да докопат по едни 4-5 лв на кошер и с това да кажат на следващите ги уфсе: "ей на виждате ли, изнудихме Държавата да даде... :( " Без да им се извинявам, това е меко казно слабоумие, и от вождовете и от уфсете! (не искам да засегна животинките..) Спирам да пиша по тая тема въобще!

Ами нали си имаме тема за политиката в сектора, а тази май беше за минимиса...
ИПМ
Пчелар от: 5 години

Мнение #46 Преди 6 месеца

Бат Боянчо ти схванали за 100кила снощи какво исках да ти подскажа? :D :D :D

Мнение #47 Преди 6 месеца

jdrumev написа:Бат Боянчо ти схванали за 100кила снощи какво исках да ти подскажа? :D :D :D

Ами май не.... Зле съм с древноримската философска школа и за това карай на принципа "Право куме, та в очи"
ИПМ
Пчелар от: 5 години

Мнение #48 Преди 6 месеца

Боян Палов написа:Ами май не.... Зле съм с древноримската философска школа и за това карай на принципа "Право куме, та в очи"

Ок. Сега ще ти обясня по подробно.Първо сметни на 100кг мед при цена 7лв колко данък трябва да се плати? :D :D :D

Мнение #49 Преди 6 месеца

jdrumev написа:Ок. Сега ще ти обясня по подробно.Първо сметни на 100кг мед при цена 7лв колко данък трябва да се плати? :D :D :D

Да си ги смята НАП-а. Мен ме мързи, а си имам и работа. Отивам да си направя второто кафе! :character-luigi:
Стаж: Майстор пчелар
Пчелар от: Бургас, Карагеоргиево

Мнение #50 Преди 6 месеца

jdrumev написа:Ок. Сега ще ти обясня по подробно.Първо сметни на 100кг мед при цена 7лв колко данък трябва да се плати? :D :D :D

28 лв.
Не е важно колко даваш. Обаче има значение колко вземаш.

Назад към Анкети

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 гости