Бихте ли се отказали от Де Mинимиса

ИПМ
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #61 Преди 9 месеца

barkov1982 написа:А като се сетя само, че още не е изказал и половината от това което иска да изкаже, не ми се мисли. Добре че събота и нрделя почива :violin:

Ама ти видя ли сега какво излезе сега?За благото на пчелите трябва да има де минимис. :D :D :D С 1к лв като ги обърнеш в сахар и после сахара в мед даже и при 4лв си биеш г...а в тавана. :D :D :D Виждаш ли как човек който си прави сметката от едни 4лв на кошер до къде може да стигне.А ти блъскай за лудо и се чуди що няма роеве тая година,че и тайната съставка ми иска,а малко се сопри. :D :D :D
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #62 Преди 9 месеца

jdrumev написа:14к,14к бат Боянчо пак грешиш. :D :D :D Ама да знаеш аз съм те разбрал що си гласувал против. ;) :D :D :D

И един да разбере все е от полза! А разбра ли схемата с опрашването и де минимиса?
"И я моем и тате мое, ама она козата си сака пръч!"
ИПМ

Мнение #63 Преди 9 месеца

Боян Палов написа:И един да разбере все е от полза! А разбра ли схемата с опрашването и де минимиса?

Е как да не я разбера.Едни хора искат да вземат едни пари от едни други хора,а да набутат да ги връща едни други. :D :D :D
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Варна
Контакт:

Мнение #64 Преди 9 месеца

Аз имам въпрос.
Поглеждам навън, 2 пръста лед и вали нещо с консистенцията на морска сол. Питам се, дали не може да протестираме на Банско :think:
Дето се пие много вино, друг им върши работата :drinkingbuddies:

Мнение #65 Преди 9 месеца

jdrumev написа:Е как да не я разбера.Едни хора искат да вземат едни пари от едни други хора,а да набутат да ги връща едни други. :D :D :D

Ако правилно те разбирам ти не искаш да получаваш пари за опрашване, защото при всяка схема за субсидии нещата стоят така?
Стаж: Пчелар

Мнение #66 Преди 9 месеца

Дамян Дамянов написа:Аз имам въпрос.
Поглеждам навън, 2 пръста лед и вали нещо с консистенцията на морска сол. Питам се, дали не може да протестираме на Банско :think:

Може, но първо трябва да се вземе разрешение от общината. :D
"Най-големият враг на знанието не е невежеството, това е илюзията за знание".
"Хората, които се хвалят със своя коефициент на интелигентност, определено са губещи".
Стивън Хокинг
ИПМ

Мнение #67 Преди 9 месеца

Боян Палов написа:Ако правилно те разбирам ти не искаш да получаваш пари за опрашване, защото при всяка схема за субсидии нещата стоят така?

Абе бат Боянчо какво да опрашвам като пчелите ми ги няма. :D :D :D Келфайда,че ще взема 100лв като ще дам разход 200лв. :D :D :D Според мен май нямаш пчели и не знаеш за какво говоря. :D :D :D
ИПМ

Мнение #68 Преди 9 месеца

Дамян Дамянов написа:Аз имам въпрос.

Не може за там имаме други протестиращи от зелените,а вероятноста да счупиш крак там е голяма. :D :D :D

Мнение #69 Преди 9 месеца

jdrumev написа:Абе бат Боянчо какво да опрашвам като пчелите ми ги няма. :D :D :D Келфайда,че ще взема 100лв като ще дам разход 200лв. :D :D :D Според мен май нямаш пчели и не знаеш за какво говоря. :D :D :D

Ти казваш, че пчелите ти ги няма, не аз! А че е трудно да ти се разбира говора - това е неоспоримо!
Ще перефразирам въпроса така, че да не зависи от наличностите ти от пчели:
"Ако имаш пчели ще искаш ли да получаваш пари за опрашване?"
А дано сега стоплиш за какво иде реч!
ИПМ

Мнение #70 Преди 9 месеца

Боян Палов написа:Ти казваш, че пчелите ти ги няма, не аз! А че е трудно да ти се разбира говора - това е неоспоримо!
Ще перефразирам въпроса така, че да не зависи от наличностите ти от пчели:
"Ако имаш пчели ще искаш ли да получаваш пари за опрашване?"
А дано сега стоплиш за какво иде реч!

Кой бяга от лесни пари бат Боянчо,но дали ще ми покрият разходите тия 100лв. :D :D :D Много хора май не зная като теб за какво иде реч. :D :D :D С тия 100лв ще ти отрежат хептен пътя към Арменския поп. :D :D :D А медът ти няма да има кой да го купи щото ще е отрова. :D :D :D
п.п.Е как да ме празберете като съм Пророк на Месията с голята кисия. :D :D :D

Назад към Анкети

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 гости