Нозема церана

ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #101 Преди 7 месеца

nikawr написа:Дамяне, извинявай, моля забърши тоя спам, че се оляхме.... :oops:

А да бе ще ти трие глупостите и моите сериозни работи. :D :D :D Аз какво съм виновен,че ти не отговаряш,а се смеш.Поне за града да беше написал от дека е. :D :D :D
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Горна Оряховица
Контакт:

Мнение #102 Преди 7 месеца

Мисля, че е качвана статията тук, но е хубаво да си е в темата: Регистрирайте се, за да видите линка
Заговори, за да те видя! - Сократ
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Горна Оряховица
Контакт:

Мнение #103 Преди 2 месеца

За да не се чудите от де идват пълзящите пчели! Човека си го е написъл в доклад още през 2013г, но интреса клати феса както се казва... :(
Izsledvane Cerana i AG w BG 2013.doc
(704 KiB) Свалено 32 пъти

Само искам некой, да ми обясни с простички думи, тоз Деминимис и таз Национална програма по пчеларство за какъв чеп са!!! :x
Заговори, за да те видя! - Сократ
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #104 Преди 2 месеца

nikawr написа:...Само искам некой, да ми обясни с простички думи, тоз Деминимис и таз Национална програма по пчеларство за какъв чеп са!!! :x...

За същото за което послужиха мерките за борба със свинската чума. Оградка!Държавни парички за бездънни джобове. Следващата стъпка при борбата със заболяванията при пчелите ще е същата както при прасетата.Всички кошери с пчели в огъня в зоната за сигурност около големите пчелини на "избрани професионалисти".Системата е отработена, само през годините се насочва към различни видове животни.Миналата козите.Тая прасетата.Догодина?
Очакван резултат.Конкурентно ,развито земеделие и скотовъдство собственост на шепа хора," наши".Празни села.Градове пълни с "бежанци" и циганска престъпност.И вечно начело щастливия Б.Б. без който нищо не става.По- просто от това не знам. :oops:
ИПМ

Мнение #105 Преди 2 месеца

Малко по позитивно мисли Зуница. :D :D Ние сме добре ако направят и тоя сценарий при нас пчеларите. :D :D :lol: :lol:

Мнение #106 Преди 2 месеца

jdrumev написа:Малко по позитивно мисли Зуница. :D :D Ние сме добре ако направят и тоя сценарий при нас пчеларите. :D :D :lol: :lol:

Чакай си ред!Не се пререждай! Играе ли мечката у комшиите и при тебе ще дойде! :mrgreen:
ИПМ

Мнение #107 Преди 2 месеца

зуница написа:Чакай си ред!Не се пререждай! Играе ли мечката у комшиите и при тебе ще дойде! :mrgreen:

Дреме ми на какалашката. :D Охлюви ще гледам пак на на инат ще им правя/Данче Друмевски/. :D :D

Мнение #108 Преди 2 месеца

jdrumev написа:... Охлюви ще гледам пак на на инат ще им правя/Данче Друмевски/. :D :D

Цял живот на инат и с главата в стената , като погледнеш, той живота минал и не си живял. :(

Мнение #109 Преди 2 месеца

jdrumev написа:Дреме ми на какалашката. :D Охлюви ще гледам пак на на инат ще им правя/Данче Друмевски/. :D :D

Охлювите ще ги гледа братока, а ти ще правиш само на инат. ;)
ИПМ

Мнение #110 Преди 2 месеца

solaris60 написа:Охлювите ще ги гледа братока, а ти ще правиш само на инат. ;)

Малко ли е?Тия хора искат спокойствие... ;) :D :D

Назад към Болести и вредители

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 гости