Пчелояд

Най-готиният пчелар
Регистриран: Преди 3 години
Пчелар от: Априлци

Мнение #31 Преди 2 месеца

То това не мъти тук а вероятно само се захранват преди да се отнесат!
Петъчен майстор пчелар

Мнение #32 Преди 2 месеца

jdrumev написа::naughty: Забранено е от закона.Гледай за киреч нищо не се споменава там. :D :lol:

Разбрах те :D Говориш за не гасена вар :clap:
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #33 Преди 2 месеца

Иван Мънков написа:То това не мъти тук а вероятно само се захранват преди да се отнесат!

Река имате ли? :D
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Северозапада

Мнение #34 Преди 2 месеца

jdrumev написа:Река имате ли? :D

В Свищов на университета са сложили някви уредби др периодично цвърчат соколи ли са, орли ли са не знам ама да не кацат гълъбите че все ще им оджвъркат университета
.Май има полза, това не е ли по лесно вместо да се слипаш по ридовете на реките дупки да затискаш.
Регистриран: Преди 2 години

Мнение #35 Преди 2 месеца

Георги 1974 написа:В Свищов на университета са сложили някви уредби др периодично цвърчат соколи ли са, орли ли са не знам ама да не кацат гълъбите че все ще им оджвъркат университета
.Май има полза, това не е ли по лесно вместо да се слипаш по ридовете на реките дупки да затискаш.
Тия техники отдавна се ползват по света - летища, сгради, скуптури. Ама наш Ганьо признава само пушката!
"И я моем и тате мое, ама она козата си сака пръч!"
Пчелар от: Горна Оряховица
Контакт:

Мнение #36 Преди 2 месеца

Много къдят зърнарите и изтрепаха насекомите по къра, пчелояда и то душа носи, треа да рупа... ние сме събрали 500+ кошове в 2-3 км зона и е нормално и пернатите да са многобройни. Така че и ние сме си виновни, не само пчелояда. Сега като си отидат няма да има толкова оси и стършели, така че едното за сметка на другото. Дисбаланса в природата винаги се стреми към баланс... ;)
Заговори, за да те видя! - Сократ
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!
Пчелар от: Северозапада

Мнение #37 Преди 2 месеца

Боян Палов написа:Тия техники отдавна се ползват по света - летища, сгради, скуптури. Ама наш Ганьо признава само пушката!

Е за туй са тия форуми да си помагаме кой с какво може е то верно, че с племеника е....хме мамата на тоя , то не бяха орки и торбалани и какви ли образи не щеш ама тук там има и нещо кое буди интерес.
Най-готиният пчелар
Пчелар от: Априлци

Мнение #38 Преди 2 месеца

jdrumev написа:Река имате ли? :D

Сега география ли да преподавам? :D Началото наааааа Р-о-с-и-ц-а. :D
Пчелар от: Горна Оряховица
Контакт:

Мнение #39 Преди 2 месеца

Боян Палов написа:Тия техники отдавна се ползват по света - летища, сгради, скуптури. Ама наш Ганьо признава само пушката!

Пишеш, пишеш, ама само с писане не става... ще изгониш пчелояда от пчелина с едни или други средства, но пернатия ще ги набара на пашата и ще си ги рупа кат тиквени семки... само дето ще си мислиш че си победил природата! :doh:
Заговори, за да те видя! - Сократ
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!
ИПМ
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #40 Преди 2 месеца

nikawr написа:Пишеш, пишеш, ама само с писане не става... ще изгониш пчелояда от пчелина с едни или други средства, но пернатия ще ги набара на пашата и ще си ги рупа кат тиквени семки... само дето ще си мислиш че си победил природата! :doh:

Той няма да победи природата,но пък ще напълни джобака от балъци. :D :lol:

Назад към Болести и вредители

Разглеждащи този форум: , , и 2 гости