Проблеми с форума

Профилна снимка
kuline
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Североизток

Мнение #911 Преди 2 месеца

barkov1982 написа:А бе Друмев, да не би да си в отбой, тука едни се чекнат други се рендосват, както има една приказка"свет се пали, баба си я реши" та и ти така

Два дни ловен излет. После улова да се разфасова и складира, път до Бояна и къде двадесет и третия час ще е на линия.
Профилна снимка
jdrumev
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелар от: 5 години

Мнение #912 Преди 2 месеца

Дамянски.Опитвам се да напиша съобщение на Бат Тянко ама не дава.Що така е? :D :D :D
Профилна снимка
solaris60

Мнение #913 Преди 2 месеца

jdrumev написа:Дамянски.Опитвам се да напиша съобщение на Бат Тянко ама не дава.Що така е? :D :D :D

Бат Тянко може да си е сменил пощата с нова. :lol: :lol: :lol:
Профилна снимка
jdrumev
ИПМ

Мнение #914 Преди 1 месец

Дамянски,то се е видяло,че от Калинския риза няма да видя ами гледай от Бароков да ме уредиш с ,,Пчелар Мераклия" :D :D :D
Профилна снимка
kuline

Мнение #915 Преди 1 месец

jdrumev написа:Дамянски,то се е видяло,че от Калинския риза няма да видя ами гледай от Бароков да ме уредиш с ,,Пчелар Мераклия" :D :D :D

Друмев, не ти се връзват нещата, защото си по искането, даването не ти е присъщо. Накратко казано: учил си само събиране, не и изваждане бе човек! :D
Профилна снимка
jdrumev
ИПМ

Мнение #916 Преди 1 месец

kuline написа:Друмев, не ти се връзват нещата, защото си по искането, даването не ти е присъщо. Накратко казано: учил си само събиране, не и изваждане бе човек! :D

А не си прав.От Бати Янчо научих и умножението. :D :D :D Ще се вържат те скоро. :D :D :D Само трябва да карам путемата. :D :D :D
Профилна снимка
barkov1982
Пчелар Мераклия
Пчелар от: Благоевград

Мнение #917 Преди 1 месец

jdrumev написа:Дамянски,то се е видяло,че от Калинския риза няма да видя ами гледай от Бароков да ме уредиш с ,,Пчелар Мераклия" :D :D :D

Друмев, по нашия край кръстника взема ризата, а не получава
Писането на Български с латински букви е като писането с лайно по стена...... чете се, но е неприятно!
Профилна снимка
kuline

Мнение #918 Преди 1 месец

kuline написа:Друмев, не ти се връзват нещата, защото си по искането, даването не ти е присъщо. Накратко казано: учил си само събиране, не и изваждане бе човек! :D

Та си мисля на кой празник да ходя - "Еленски бут" или "Димитров ден" :think:
Май ще е по-добре на второто, че там човека приема с отворени обятия. Няма да ходя да гоня дивото като теб я. :lol:
Профилна снимка
kuline

Мнение #919 Преди 1 месец

jdrumev написа:А не си прав.От Бати Янчо научих и умножението. :D :D :D Ще се вържат те скоро. :D :D :D Само трябва да карам путемата. :D :D :D

Разбирам, че гледаш да вкараш интригата и да преметнеш на чужд гръб камъните, нооо.... учим се от теб - да върви напреки, а не пУ темата. ;)
Профилна снимка
jdrumev
ИПМ

Мнение #920 Преди 1 месец

kuline написа:Разбирам, че гледаш да вкараш интригата и да преметнеш на чужд гръб камъните, нооо.... учим се от теб - да върви напреки, а не пУ темата. ;)

Калински пак грешиш.Пу пу да не ти е уруки.Е нещо когато видя тема.Майстор преди да се захване на работа си плюе на кунките. :D :D :D

Назад към За форума