Проблеми с форума

Регистриран: Преди 4 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #1771 Преди 1 година

solaris60 написа:Досегашния предполагам проследи колко лесно се намотава, а този докато оформя рамката с това което си предложил и ще мине сезона. ;)

А колко време губиш за залепването?
ОК! Приключваме с твоя проблем.
"И я моем и тате мое, ама она козата си сака пръч!"

Мнение #1772 Преди 1 година

jdrumev написа:Ти видяли 100лв как долетяха при мен.Днес говорих с професора от Хасково за един малък проблем и,че има господ.Оказах се прав :D :D :D

Не, не съм видял. Нали съм ти казвал, че не вярвам света да се върти само около теб и за теб. ;)
ИПМ
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #1773 Преди 1 година

solaris60 написа:Не, не съм видял. Нали съм ти казвал, че не вярвам света да се върти само около теб и за теб. ;)

Може да не се върти,но с мисълта и съня си го управлявам. :D :D :lol: :lol:Кажи някъде винкел 30/30 де има изгодно остави света на богоизбраните. ;) :D :D :D
ИПМ

Мнение #1774 Преди 1 година

На платения канал ти пратих един кошер.Според теб колко мед има в него,4 буркана добре ли е? :D :D :lol: :lol:

Мнение #1775 Преди 1 година

jdrumev написа:Кажи някъде винкел 30/30 де има изгодно остави света на богоизбраните. ;) :D :D :D

В "Топливо". ;)
ИПМ

Мнение #1776 Преди 1 година

solaris60 написа:В "Топливо". ;)

Скъпо е.Дай нещо тънкаж 0,50-0,70 лв. :D :D Продавам чисто нови галошки 37 номер водоустойчиви само за 20лв. :D :D :D
Пчелар Мераклия
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Благоевград

Мнение #1777 Преди 1 година

jdrumev написа:. :D :D :lol: :lol:Кажи някъде винкел 30/30 де има изгодно остави света на богоизбраните. ;) :D :D :D

Ти верно ли си работил в скрапа и задаваш този въпрос.
В милиметра говориш нали? И профил???
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
ИПМ

Мнение #1778 Преди 1 година

Баре ако знаеш къв циклон минава с градушка в тоя момен в Елена не е истина.Светкавици,Гръмотевици,Вятър и Град.Спряха ми телевизията даже. :D :D :D :lol: :lol: :lol:
Пчелар Мераклия
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Благоевград

Мнение #1779 Преди 1 година

jdrumev написа:Баре ако знаеш къв циклон минава с градушка в тоя момен в Елена не е истина.Светкавици,Гръмотевици,Вятър и Град.Спряха ми телевизията даже. :D :D :D :lol: :lol: :lol:

Съжалявам за теб, аз съм в балкана и тук е добре
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
ИПМ

Мнение #1780 Преди 1 година

Абе Баре казвай ,е пишем в Проблеми с форума,а на Промени с формула. :D :D :D :lol: :lol:

Назад към За форума

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 гости