Предложение

Проф.
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #31 Преди 3 години

Дамяне една молба имам. Може ли като влезна в ника на някой да видя с какви системи и с колко кошера работи? Когато не познавам човека задаваш ми въпросите влизам в ника му да се ориентирам какви познания има, за да му отговоря достатъчно разбираемо за него.
Стаж: Майстор пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Бургас, Карагеоргиево

Мнение #32 Преди 3 години

Не може! Не е възпитано?
Не е важно колко даваш. Обаче има значение колко вземаш.
Пчелар от: Плевен

Мнение #33 Преди 3 години

А може ли опциите корекция и изтриване на мнение да ги има постоянно, а не до 1 ч след написване
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Североизток

Мнение #34 Преди 3 години

Александров написа:А може ли опциите корекция и изтриване на мнение да ги има постоянно, а не до 1 ч след написване

Да ти споделя от опита ми, че въпросните опции няма да ги има. Съображенията за това може да ги сподели "механика", ако намери време, че много работа му отворихме тия дни ;)
Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил
Стаж: Майстор пчелар
Пчелар от: Бургас, Карагеоргиево

Мнение #35 Преди 3 години

Аз искам, освен пръст на горе, да има и среден пръст! Все пак, Господ не ни е създал еднопръсти?
Не е важно колко даваш. Обаче има значение колко вземаш.
Пчелар от: Варна
Контакт:

Мнение #36 Преди 3 години

tarty написа:Дамяне една молба имам. Може ли като влезна в ника на някой да видя с какви системи и с колко кошера работи? Когато не познавам човека задаваш ми въпросите влизам в ника му да се ориентирам какви познания има, за да му отговоря достатъчно разбираемо за него.

Може, но засега няма смисъл. Дразнещо е да влезеш да си правиш регистрация и да попълваш 300 реда.
Виж за психотест съм се замислял :character-jason:

Александров написа:А може ли опциите корекция и изтриване на мнение да ги има постоянно, а не до 1 ч след написване

Почти никога не се налага да редактираш след повече от 1 час. Това е направено, за да можеш да си поправиш някоя правописна грешка, да добавиш нещо към същото мнение и т.н.
Опцията за изтриване на собственото мнение я има на много малко места. Аз съм я срещал на 2 сайта, и на двата се злоупотребяше с нея.
Компромисен вариант беше изтриването до 5 мин. Виждам, че колегите изтриват собствените си мнения, които не са по темата, когато нещо са объркали докато отговарят и т.н...
Дето се пие много вино, друг им върши работата :drinkingbuddies:

Мнение #37 Преди 3 години

Бат Тянко написа:Аз искам, освен пръст на горе, да има и среден пръст! Все пак, Господ не ни е създал еднопръсти?

Има! :obscene-birdiedoublegreen: :obscene-birdiedoublered: :obscene-birdiered:

:lol: :lol: :lol:
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #38 Преди 2 години

Дамян Дамянов написа:
tarty написа:Дамяне една молба имам. Може ли като влезна в ника на някой да видя с какви системи и с колко кошера работи? Когато не познавам човека задаваш ми въпросите влизам в ника му да се ориентирам какви познания има, за да му отговоря достатъчно разбираемо за него.

Може, но засега няма смисъл. Дразнещо е да влезеш да си правиш регистрация и да попълваш 300 реда.

И аз мисля, че ще е по удобно за всички да има поле за система/и кошери. Ако почна на колега да му обяснявам как да разхвърля корпуси, а се окаже, че е с Дадан-Блат ще отидат още ....найсе поста да уточняваме кой говори глупости. И... аз съм на линия, той не е , после обратното и накрая пчелите решили проблема :doh: Ако има възможност да се чекнат полета с най-разпространените и поле други, няма да отнеме време за регистрацията, а ще е по- удобно във времето за всички във форума. И когато чета полезено решение, трябва да се чудя с какви кошерите го прилага човека. Да, повече от активните потребители се познават, но всички останали влезли във форума трябва да хвърлят боб/кокалчета.
Контакт:

Мнение #39 Преди 2 години

rumenggr написа:
Дамян Дамянов написа:

И аз мисля, че ще е по удобно за всички да има поле за система/и кошери. Ако почна на колега да му обяснявам как да разхвърля корпуси, а се окаже, че е с Дадан-Блат ще отидат още ....найсе поста да уточняваме кой говори глупости. И... аз съм на линия, той не е , после обратното и накрая пчелите решили проблема :doh: Ако има възможност да се чекнат полета с най-разпространените и поле други, няма да отнеме време за регистрацията, а ще е по- удобно във времето за всички във форума. И когато чета полезено решение, трябва да се чудя с какви кошерите го прилага човека. Да, повече от активните потребители се познават, но всички останали влезли във форума трябва да хвърлят боб/кокалчета.

Може, но трябва да махна нещо друго, защото заприличва на заявление в някоя държавна институция. Разбирай - имена, имена на майка, баща, стринка, адреси, телефони и.... :doh:
Дето се пие много вино, друг им върши работата :drinkingbuddies:
Старши
Пчелар от: 1997

Мнение #40 Преди 2 години

Дамяне, дали няма да е добре ако пуснеш една тема примерно. "Инфо за друг език" и там да се публикува или мести всичко, което не е на български, не зависимо на каква тема е информацията. Има много ценна информация, която не всички колеги имат възможност да преведат преди да я споделят. А така всеки който се интересува , ще си намери начин да я прочете. Иначе по темите става манджа. И сумати нови теми само с по 1-2 поста.

Назад към За форума

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 гости