На кафе с приятели

Пчелар Мераклия
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Благоевград

Мнение #51 Преди 7 месеца

Бат Тянко написа:20190304_093006.jpg
Готов съм за работа!
Изображение

Кайвето добре ама пепсито ти лабаво. ;) Приятен и ползотворен ден :thumbup:
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
Стаж: Майстор пчелар
Пчелар от: Бургас, Карагеоргиево

Мнение #52 Преди 7 месеца

На кафе с приятели - 20190316_082301.jpg

Готов съм за работа. Барков,смених пепсито.
Не е важно колко даваш. Обаче има значение колко вземаш.
Петъчен майстор пчелар
Регистриран: Преди 2 години

Мнение #53 Преди 7 месеца

Бре и аз съм готов,ааама ми се струва,че като на пчелар,повечко би подхождало,за тонизираща напитка-медена вода със прясно изцеден лимон.
Спорен ден!
На кафе с приятели - P_20190316_083406.jpg
Стаж: Майстор пчелар
Пчелар от: Бургас, Карагеоргиево

Мнение #54 Преди 7 месеца

Както винаги си прав! Но, никаква напитка не е в състояние да ме тонизира на тоя етап. Ето защо карам на каквото предлага бара. Наздраве! След обяд ще ходя да почерпя животните с по две рамки с ленти от основи.
Не е важно колко даваш. Обаче има значение колко вземаш.
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелар от: 5 години

Мнение #55 Преди 6 месеца

Вчера нямах много време да се хваля,но днес ми остана повечко време. :D :D :D Бати Янчо /Месията/мина да се ведим на Златарица и ми донесе неща полезни за годината.
https://youtu.be/HbrTU5v9EMY Жалко,че времето не да де да отворим някой кошер. :D :D :D
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Североизток

Мнение #56 Преди 6 месеца

jdrumev написа:Вчера нямах много време да се хваля,но днес ми остана повечеко време. :D :D :D Бати Янчо /Месията/мина да се ведим на Златарица и ми донесе неща полезни за годината.
https://youtu.be/HbrTU5v9EMY Жалко,че времето не да де да отворим някой кошер. :D :D :D

Ти майкопроизводител ли ще ставаш? :lol: Инструкции даде ли ти към инвентара, че всичко стриктно трябва да се спазва. Надявам си ги взел без пари, че иначе .... :lol:
Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил
ИПМ

Мнение #57 Преди 6 месеца

kuline написа:Ти майкопроизводител ли ще ставаш? :lol: Инструкции даде ли ти към инвентара, че всичко стриктно трябва да се спазва. Надявам си ги взел без пари, че иначе .... :lol:

Почти са без пари.Но позна за инструкциите виж в торбето има опътване. :D :D :D
Най-готиният пчелар
Пчелар от: Априлци

Мнение #58 Преди 6 месеца

jdrumev написа:Вчера нямах много време да се хваля,но днес ми остана повечко време. :D :D :D Бати Янчо /Месията/мина да се ведим на Златарица и ми донесе неща полезни за годината.
Жалко,че времето не да де да отворим някой кошер. :D :D :D

А бута, бута взе ли си(еленския).Имам ходене до Търново и Горна и се чудех, днес или утре, но ще остане за другата седмица, та се чудя къде партизанстваш! Аз нищо няма да ти донеса, но ще ти кажа неща(ноу-хау),които сбъдват мечти! :D :D :D
ИПМ

Мнение #59 Преди 6 месеца

Иван Мънков написа:А бута, бута взе ли си(еленския).Имам ходене до Търново и Горна и се чудех, днес или утре, но ще остане за другата седмица, та се чудя къде партизанстваш! Аз нищо няма да ти донеса, но ще ти кажа неща(ноу-хау),които сбъдват мечти! :D :D :D

Добре си дошъл.Кафето от мен. :D :D :DВ Златарица съм всеки ден.Бати Янчо/Месията/видя какво правя с дворове и градини. :D :D :D
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #60 Преди 6 месеца

jdrumev написа:Добре си дошъл.Кафето от мен....

"Гледам , гледам и не вярвам на ушите си!?" :o Тоя Даката да не се е поболял нещо? :think: Такава промяна?! :eek: То вярно едно голо кафе обещава, ама..? Ей , чудеса стават на тоя свят!!! :pray: Даката ще дава? Или пък само си обещава? :liar: :mrgreen:

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: , и 35 гости