Закачки между приятели/колеги

Майстор - Готвач
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: скоро

Мнение #1391 Преди 3 месеца

jdrumev написа:Майсторе ти няма ли да си лягаш?Виж кое време стана.Остави спама в късните часове на можещите. :lol: :lol: :D :D :D

Майсторе не му се връзвай, иска да те закара до собственото си спамерско ниво и там да те победи с опит ;)
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Северозапада

Мнение #1392 Преди 3 месеца

jdrumev написа:ДрумиМаклаут. ;) :D :D

Сега пък шотландец боец стана Дънкан Маклауд бил , да не си сменил килотите с поличка на раета.
ИПМ
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #1393 Преди 3 месеца

Георги 1974 написа:Сега пък шотландец боец стана Дънкан Маклауд бил , да не си сменил килотите с поличка на раета.

Ти стига се закача ами сложи някой линк за Пьотър Прокопович. :D :D
Майстор - Готвач

Мнение #1394 Преди 3 месеца

Георги 1974 написа:Сега пък шотландец боец стана Дънкан Маклауд бил , да не си сменил килотите с поличка на раета.

Изненадан си щото не му знаеш пълното име: Йордан Многоликия Друмев

Мнение #1395 Преди 3 месеца

jdrumev написа:Ти стига се закача ами сложи някой линк за Пьотър Прокопович. :D :D

Дака квакат ли ти майките.Търси им япанджаци , че в тоя студ мигар ще свалят килотите.
ИПМ

Мнение #1396 Преди 3 месеца

Георги 1974 написа:Дака квакат ли ти майките.Търси им япанджаци , че в тоя студ мигар ще свалят килотите.

А това квакането вече неме кефи,но пък как заляга преди да кряка направо ма кефи. :D :D :D
ИПМ

Мнение #1397 Преди 3 месеца

Днес цял ден ми телефонират Другари от цяла България да ме питат имам ли роево и дали гоня рояци. :D :D :lol: :lol: Бах пренуден да накарам брата да потвърди ,че принас такива чудеса няма. :D :D :D Спокойно мога да се похваля,че 70% от корпусите са дюкме с нещо... :D :D :D
Лонг Джон Силвър
Стаж: Опитен пчелар
Пчелар от: Пловдив

Мнение #1398 Преди 3 месеца

jdrumev написа:Днес цял ден ми телефонират Другари от цяла България да ме питат имам ли роево и дали гоня рояци. :D :D :lol: :lol: Бах пренуден да накарам брата да потвърди ,че принас такива чудеса няма. :D :D :D Спокойно мога да се похваля,че 70% от корпусите са дюкме с нещо... :D :D :D

С какво ? Тлъсти смоци ли ? :mrgreen:
Всичко е въпрос на ОПИТ. Опит и в двата смисъла на думата.
Опит като стаж, време през което си се занимавал с дадено нещо.
Опит като тест, експеримент, пробване на ВСИЧКО.

Мнение #1399 Преди 3 месеца

jdrumev написа:Днес цял ден ми телефонират Другари от цяла България да ме питат имам ли роево и дали гоня рояци. :D :D :lol: :lol: Бах пренуден да накарам брата да потвърди ,че принас такива чудеса няма. :D :D :D Спокойно мога да се похваля,че 70% от корпусите са дюкме с нещо... :D :D :D

Дака , днес тъщата е хванала един рояк от сливата /ама що години на ред все се ловят на тая слива даже и клона е един същ , ходат по другите дървета ако този е зает-Чудна работа/. Ама не бил рой като рои бил като четиригъзата ламя Спаса де и триглавия змей горянин път и прави.Има няма 4-5кг.викам си да не е твой рояк долетял на моя пчелин, че знайно е от мед толко пораснал е, а не от инверт.
Майстор - Готвач

Мнение #1400 Преди 3 месеца

Георги 1974 написа:Дака , днес тъщата е хванала един рояк от сливата /ама що години на ред все се ловят на тая слива даже и клона е един същ , ходат по другите дървета ако този е зает-Чудна работа/. Ама не бил рой като рои бил като четиригъзата ламя Спаса де и триглавия змей горянин път и прави.Има няма 4-5кг.викам си да не е твой рояк долетял на моя пчелин, че знайно е от мед толко пораснал е, а не от инверт.

лелееее потекоха ми лигите, мислех че такива рояци само в Кемерово има :o .Това ако е истина аз бих държал капан там целогодишно, е не съвсем през цялата година, но да речем от Нова година до Коледа :lol:

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: и 31 гости