Евро Избори 2019

ИПМ
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #1 Преди 1 месец

Дамянски за десети път е едно ама 12 101 си е друга работа. :D :D Аз ще гласувам по съвест за личност.Няма друг освен Мария Габриел макар,че и тя е малко...Ако беше взела някой Българин щеше да е супер. ;) :D :D Ама с тия джендари кой да вземе момата? :D :D :D Бих хвърлил и за Курнелия ама не харесвам толкова умни. :D :D Марешки отпада.Ефтино,но лексоса няма мощност на 2,10. :D :D ДПС ноу комент 20 години все земеделието вземат,а и какви българи са в еурапата. :D :D Аз като пророк ще ви кажа за една нова сила като Царя.Думат се Зелени,а името идва от зеленото дето имат. :D :DЗа ВМРО нищо няма да пиша,че кмета на Златарица е от тях.За него само хубаво или нищо след като асвалтира до казана. :D :D :D :D
Регистриран: Преди 9 месеца
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Пловдив

Мнение #2 Преди 1 месец

13 бре 13 !Градската десница!
ИПМ

Мнение #3 Преди 1 месец

Kebapa1912 написа:Тя тая победа 7 ка 6, егати победата!Все си мисля,че ако 13 вкара гол ,това е ПОБЕДА!

Наказателния вот е логичен заради мисленото на Българина и манталитета./Абе писах ко най му е арно/. :D :D
ИПМ

Мнение #4 Преди 1 месец

Kebapa1912 написа:13 бре 13 !Градската десница!

Хубаво дай префернция.Тя тая дето лъга за оградата е ясна.С природата не мой да се бориш зърнарите го усетиха.Отнесеха го като Гранична ограда :D :D :D :D
Регистриран: Преди 9 месеца
Пчелар от: Пловдив

Мнение #5 Преди 1 месец

13 е бай Радан Кънев,ДСБ,Костовистите!При нас заваля супер напоителен дъжд,нито проливен ,нито слаб така сякаш ще вали 1 седмица и ухае на липа !Дано утре Черно море ви направи шампиони!Лека!
ИПМ

Мнение #6 Преди 1 месец

Kebapa1912 написа:13 е бай Радан Кънев,ДСБ,Костовистите!При нас заваля супер напоителен дъжд,нито проливен ,нито слаб така сякаш ще вали 1 седмица и ухае на липа !Дано утре Черно море ви направи шампиони!Лека!

Е ти намери номера на тия дето ползват израза"Бай...пенсия ли чакаш". :D :D :D Ти я ми харесват,но вече не може да легна бедняк ,а утре да се събудя милионер. :D :D :D :DЛека :D :D

Мнение #7 Преди 1 месец

Ако човек гледа на този избор като пчелар и се чуди за кого да гласува би трябвало да си зададе въпроса: "Кой от нашите евродепутати направи нещо за пчеларите?" Отговорите са два - Мария Габриел (като комисар) и Момчил Неков като депутат.
Марийка е сигурна, тя е водач на листа. Курнелия насади Момчил на неизбираемо място - девети. Единствената възможност той да продължи делото е да бъде избутан напред до 7 място в листата с преференциален вот. А ако на човек не му е присърце нито ГЕРБ нито БСП има и трета възможност - протестен вот! Подкрепяш Десислава Иванчева!
"И я моем и тате мое, ама она козата си сака пръч!"
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Североизток

Мнение #8 Преди 1 месец

Боян Палов написа:Ако човек гледа на този избор като пчелар и се чуди за кого да гласува би трябвало да си зададе въпроса: "Кой от нашите евродепутати направи нещо за пчеларите?" Отговорите са два - Мария Габриел (като комисар) и Момчил Неков като депутат.
Марийка е сигурна, тя е водач на листа. Курнелия насади Момчил на неизбираемо място - девети. Единствената възможност той да продължи делото е да бъде избутан напред до 7 място в листата с преференциален вот. А ако на човек не му е присърце нито ГЕРБ нито БСП има и трета възможност - протестен вот! Подкрепяш Десислава Иванчева!

То за Иванчева не си заслужава да си губи човек времето, да ходи до секцията. Егати наглата пикла.
Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил

Мнение #9 Преди 1 месец

kuline написа:То за Иванчева не си заслужава да си губи човек времето, да ходи до секцията. Егати наглата пикла.

Да, "нагло" е да се изправиш срещу властта и парите!
Тук въпроса е не каква е тя, а дали заслужаваше начина, по който се постъпи с нея. Да, разбирам твоята позиция. Но тя ще обере наказателния вот на хората, защото те са възмутени от безпардонния начин как се постъпва с някой, който има смелостта да се изправи срещу строителната мафия.
"И я моем и тате мое, ама она козата си сака пръч!"
ИПМ

Мнение #10 Преди 1 месец

Няма активност тема.Старах и БСП ще бият ДПС. :D :D :D :lol: :lol: :lol:

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 гости