Как да повишим продажбите и цената на меда

Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: ДОБРУДЖА

Мнение #311 Преди 2 месеца

Перо Мелиферо написа:И кой по дяволите пие кафе с мед? То така и кафето и меда разваляш :? Или пък и двете ги оправяш :roll:

въпрос на вкус - аз вкъщи си приготвям - Френско кралско кафе с мед (еспресо - жълтък - мед - сметана)
„Когато България е била държава, Европа е ходила права под масата“! проф. Норман Дейсви
Пчелар от: Северозапада

Мнение #312 Преди 2 месеца

Борислав Александров написа:въпрос на вкус - аз вкъщи си приготвям - Френско кралско кафе с мед (еспресо - жълтък - мед - сметана)

То това кралско кафе все едно кекс ще правиш.
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #313 Преди 2 месеца

Георги 1974 написа:То това кралско кафе все едно кекс ще правиш.

Кекс, но ще опитам. Рупаме пържоли, но понякога и зеле им дробим!
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #314 Преди 2 месеца

Кекс не кекс, коняк си требе! :shifty: Скръндзите конячна есенция слагат. :oops:

Мнение #315 Преди 2 месеца

както казах всичко е въпрос на вкус :D - има хора които например харесват кафе с чесън-лимон и пчелен мед (кафето се вари със склидка чесън и когато поизстине се добавя мед, а резенчето лимон е за хапване докато се наслаждаваш на напитката :D )
„Когато България е била държава, Европа е ходила права под масата“! проф. Норман Дейсви
Пчелар от: Северозапада

Мнение #316 Преди 2 месеца

Борислав Александров написа:както казах всичко е въпрос на вкус :D - има хора които например харесват кафе с чесън-лимон и пчелен мед (кафето се вари със склидка чесън и когато поизстине се добавя мед, а резенчето лимон е за хапване докато се наслаждаваш на напитката :D )
Борка пошегувах се.
Майстор - Готвач
Регистриран: Преди 2 години
Пчелар от: скоро

Мнение #317 Преди 2 месеца

Борислав Александров написа:както казах всичко е въпрос на вкус :D - има хора които например харесват кафе с чесън-лимон и пчелен мед (кафето се вари със склидка чесън и когато поизстине се добавя мед, а резенчето лимон е за хапване докато се наслаждаваш на напитката :D )

Т'ва не са хора :snooty:

Мнение #318 Преди 2 месеца

Възможност за продажба зад граница - търсят се 2-3 тона био акация за Испания с нужния сертификат разбира се :)
Относно цената - вие я определяте като включите и транспорта в нея. Които се интересува ще му предоставя контакти пък ако стигнете до сделка - пия кафе с пепси :)
ИПМ
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #319 Преди 2 месеца

Как да повишим продажбите колеги.В Елена за 1кг прашец искат 50лв.То бива бива алчност ама чак пък толкова.После нямало пазари за продукцията.Е как да има при тия цени и тая мин.заплата.Най лошото е,че повече от клиентите на прашец са стари хора и малки деца...

Мнение #320 Преди 2 месеца

малко съм озадачен - доскоро мнозина викаха дайте пазар навън а при реална обява и реален купувач нито един кандидат...

Назад към Мед

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 гости