Как да повишим продажбите и цената на меда

Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Майстор пчелар
Пчелите за мен са: Бизнес
Пчелар от: ДОБРУДЖА

Мнение #311 Преди 1 година

Перо Мелиферо написа:И кой по дяволите пие кафе с мед? То така и кафето и меда разваляш :? Или пък и двете ги оправяш :roll:

въпрос на вкус - аз вкъщи си приготвям - Френско кралско кафе с мед (еспресо - жълтък - мед - сметана)
„Когато България е била държава, Европа е ходила права под масата“! проф. Норман Дейсви
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Северозапада

Мнение #312 Преди 1 година

Борислав Александров написа:въпрос на вкус - аз вкъщи си приготвям - Френско кралско кафе с мед (еспресо - жълтък - мед - сметана)

То това кралско кафе все едно кекс ще правиш.
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #313 Преди 1 година

Георги 1974 написа:То това кралско кафе все едно кекс ще правиш.

Кекс, но ще опитам. Рупаме пържоли, но понякога и зеле им дробим!
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #314 Преди 1 година

Кекс не кекс, коняк си требе! :shifty: Скръндзите конячна есенция слагат. :oops:

Мнение #315 Преди 1 година

както казах всичко е въпрос на вкус :D - има хора които например харесват кафе с чесън-лимон и пчелен мед (кафето се вари със склидка чесън и когато поизстине се добавя мед, а резенчето лимон е за хапване докато се наслаждаваш на напитката :D )
„Когато България е била държава, Европа е ходила права под масата“! проф. Норман Дейсви
Пчелар от: Северозапада

Мнение #316 Преди 1 година

Борислав Александров написа:както казах всичко е въпрос на вкус :D - има хора които например харесват кафе с чесън-лимон и пчелен мед (кафето се вари със склидка чесън и когато поизстине се добавя мед, а резенчето лимон е за хапване докато се наслаждаваш на напитката :D )
Борка пошегувах се.
Майстор - Готвач
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелар от: скоро

Мнение #317 Преди 1 година

Борислав Александров написа:както казах всичко е въпрос на вкус :D - има хора които например харесват кафе с чесън-лимон и пчелен мед (кафето се вари със склидка чесън и когато поизстине се добавя мед, а резенчето лимон е за хапване докато се наслаждаваш на напитката :D )

Т'ва не са хора :snooty:

Мнение #318 Преди 11 месеца

Възможност за продажба зад граница - търсят се 2-3 тона био акация за Испания с нужния сертификат разбира се :)
Относно цената - вие я определяте като включите и транспорта в нея. Които се интересува ще му предоставя контакти пък ако стигнете до сделка - пия кафе с пепси :)
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #319 Преди 11 месеца

Как да повишим продажбите колеги.В Елена за 1кг прашец искат 50лв.То бива бива алчност ама чак пък толкова.После нямало пазари за продукцията.Е как да има при тия цени и тая мин.заплата.Най лошото е,че повече от клиентите на прашец са стари хора и малки деца...

Мнение #320 Преди 11 месеца

малко съм озадачен - доскоро мнозина викаха дайте пазар навън а при реална обява и реален купувач нито един кандидат...

Назад към Мед

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 гости