На Югозапад

Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #241 Преди 3 седмици

Няма спане! Треска над главата ми. Щорите се тресат! Друмев, е този път те приспах :violin: :violin: :violin: !
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Северозапада

Мнение #242 Преди 3 седмици

rumenggr написа:Няма спане! Треска над главата ми. Щорите се тресат! Друмев, е този път те приспах :violin: :violin: :violin: !

Бурята мина ли покрай теб, че при мен май бутна някой комин така изтряска.Утре ще видя, а и пораженията от градушката в градината само дано и няма нищо на ореховата шума.

Мнение #243 Преди 3 седмици

Георги 1974 написа:Бурята мина ли покрай теб, че при мен май бутна някой комин така изтряска.Утре ще видя, а и пораженията от градушката в градината само дано и няма нищо на ореховата шума.

Би, блъска, треска... Заспал съм пред телевизора. Листа по земята няма. Градушка явно не е имало.
ИПМ
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #244 Преди 3 седмици

rumenggr написа:Няма спане! Треска над главата ми. Щорите се тресат! Друмев, е този път те приспах :violin: :violin: :violin: !

Тей си мислиш.То някой спали тая нощ,че и студено стана към 3 00 часа. :D :D :D Бурята почна при нас към 00 30 часа изля се с кофата.Светкавици,гръмотевици имах чувствоте,че съм в Кербала/не че съм бил там де/. :D :D :lol: :lol:
ИПМ
Пчелар от: 5 години

Мнение #245 Преди 3 седмици

Георги 1974 написа:Бурята мина ли покрай теб, че при мен май бутна някой комин така изтряска.Утре ще видя, а и пораженията от градушката в градината само дано и няма нищо на ореховата шума.

Дребна беше премесена с едри капки дожд Чичо Гошо.Мисля,че няма да имаш поражения. :D :D
Майстор - Готвач
Регистриран: Преди 1 година
Пчелар от: скоро

Мнение #246 Преди 3 седмици

Дребна беше градушката , ама за всеки случай си дръпнах фибраните по на вътре да не ги поломи на терасата, точно ги местех и една светкавица изтреска в земята, някъде над околовръстното към Бояна, викам е т'ва утепа някой :o , добре че Друмевски си е дома и си цоцка бавно и напоително на сушина
Лонг Джон Силвър
Стаж: Опитен пчелар
Пчелар от: Пловдив

Мнение #247 Преди 3 седмици

Перо Мелиферо написа:Дребна беше градушката , ама за всеки случай си дръпнах фибраните по на вътре да не ги поломи на терасата, точно ги местех и една светкавица изтреска в земята, някъде над околовръстното към Бояна, викам е т'ва утепа някой :o , добре че Друмевски си е дома и си цоцка бавно и напоително на сушина

Те такива като него и в Чернобил и във Фукошима са оцелявали. :mrgreen: :lol: :lol:
Всичко е въпрос на ОПИТ. Опит и в двата смисъла на думата.
Опит като стаж, време през което си се занимавал с дадено нещо.
Опит като тест, експеримент, пробване на ВСИЧКО.

Мнение #248 Преди 1 седмица

Тези жеги и ветрове, които минаха най-после разхлади и поваля. Ако реши Бог и цяла нощ да вали още- няма да го върна. Струва ми се, че тази година от рано започнаха жегите и всичко изгоря.

p.p Да благодарим на Господ и за този дъжд до момента.

Мнение #249 Преди 1 седмица

Нова тъпотия. Трактор с косачка е окосил значителна част от ливадите. Няма го килима , на който се кефех покрай пътя. И ароматния медец от него няма да влезе в кошерите. Нямам спомен това да се е случвало. Ще се оплача на филанкешията. Фактори, фактори, фактори.... Сега и косачката.
Най-готиният пчелар
Пчелар от: Априлци

Мнение #250 Преди 1 седмица

rumenggr написа:Нова тъпотия. Трактор с косачка е окосил значителна част от ливадите. Няма го килима , на който се кефех покрай пътя. И ароматния медец от него няма да влезе в кошерите. Нямам спомен това да се е случвало. Ще се оплача на филанкешията. Фактори, фактори, фактори.... Сега и косачката.

Няма да се плашиш, то и аз имам едни тучни ливади с ранилист и машерка, но от 2 години ги загражда с пастир един кравар и след тях само тучни лайна!
Регистрирайте се, за да видите линка

Назад към Времето

Разглеждащи този форум: и 6 гости