По света и у нас

ИПМ
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #351 Преди 3 месеца

Регистрирайте се, за да видите линка Бай Минка извинявай малко ти помогнах.
ИПМ

Мнение #352 Преди 2 месеца

Пчелар Мераклия
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Благоевград

Мнение #353 Преди 1 месец

При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
ИПМ

Мнение #354 Преди 1 месец

Има една статия по долу,че пчелите спрели да тацуват.Това не е вярно.При мен почти на всеки кошер наблюда как хвърлят гюбеци. :D :D :lol: :lol:
Пчелар Мераклия

Мнение #355 Преди 1 месец

jdrumev написа:Има една статия по долу,че пчелите спрели да тацуват.Това не е вярно.При мен почти на всеки кошер наблюда как хвърлят гюбеци. :D :D :lol: :lol:

На рамка по няколко нали?
И мойте бяха така до скоро ;)
П. П. И стига ми потрупваш статиите
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
ИПМ

Мнение #356 Преди 1 месец

ИПМ

Мнение #357 Преди 1 месец

https://youtu.be/98FW2z_2pBs Нещо става с тая природа навсякъде,но всички си траят.
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #358 Преди 1 месец

jdrumev написа:https://youtu.be/98FW2z_2pBs Нещо става с тая природа навсякъде,но всички си траят.

По добре да траят , че иначе само с глупости плашат хората.На Земята се случват и неща, които ние не можем да управляваме.Ако идваше ледников период, какво щяхме да правим?Същото както при затоплянето сега.Празни приказки.Имало ли е затопляния и захлаждания през времето на съществуване на Земята?Имало е, но е нямало кой да си пълни гушата за сметка на човешкия страх.А някои и сега са достатъчно умни за да се подготвят за неотменимите промени.Само като индикатор на такава подготовка.Северен морски път.Подготовка на овощни сортове за Тундрата.Руско -Японски преговори за островите около Сахалин.При очакваното затопляне пътя от Китай , Япония Корея до Европа ще стане с доста по-къс.И САЩ вече отправят претенции към руски териториални води.Големите знаят и се готвят за промените в климата.Зелените "лаят" и си пълнят гушите.Само дето Тръмп им показа, оня хубавия пръст.Умните работят.Баламите се щурат и слушат празни приказки. :think:
Пчелар Мераклия

Мнение #359 Преди 1 месец

Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #360 Преди 1 месец

barkov1982 написа:https://m.dir.bg/dnes/spektar/kamion-se-obarna-i-razsipa-133-miliona-pcheli-v-shtata-montana-video

Дака-а! Прати по едни кюлоти на хората, та да си съберат пчелите! :thumbup:

Назад към Новини

Разглеждащи този форум: , и 3 гости