Селскостопанска политика?

Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #251 Преди 5 дни

Боян Палов написа:А ти не се прави на по-тъп, отколкото си!
Разбира се, че думата професионализъм има два смисъла! Дадох ти определението и смисъла, който аз влагам в нея именно за да няма недоразумения! Ако си разбрал - добре. Ако не можеш или не искаш да го разбереш - твой си е проблема! Разбира се, че всяка работа иска и знанията и квалификацията и опита. По това някой да е спорил? За какво по дяволите увъртане става дума? Кое е извъртяното? Вие четете написаното като дявола евангелието! Айде и ти заминаваш "у лево"! Мислех те за един от малкото хора, с които да се поддържа диалог на добро ниво, но май съм се заблудил.

Радвам се ,че достигна най-високото си интелектуално ниво!!!ПОздрави!!! :clap:
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #252 Преди 5 дни

Цяла нощ не можах да спя от разни мисли и страсти след вчерашните дебати пу темата. :D :D В 6 30ч./докато си правих тоалета/ми дойде една гениална идея за която още гулемите в пчеларството не са се сетили.ППО/Проф.ПчеларОтпрашител/. :D :D Според мен много ще е изгодна тая професия... :D :D :lol: :lol:
Майстор - Готвач
Пчелар от: скоро

Мнение #253 Преди 5 дни

jdrumev написа:Цяла нощ не можах да спя от разни мисли и страсти след вчерашните дебати пу темата. :D :D В 6 30ч./докато си правих тоалета/ми дойде една гениална идея за която още гулемите в пчеларството не са се сетили.ППО/Проф.ПчеларОтпрашител/. :D :D Според мен много ще е изгодна тая професия... :D :D :lol: :lol:

То хубаво Даче, ама като ти дойде хубава и печеливша идея, правилото е първо да си я патентоваш, а после да я обявяваш на всеослушание, добре че не сподели и детайли. Тях може и на лични да ми ги пратиш, барем изкарам и аз некой лев покрай теб, че съм намислил преса за в.о. да си купувам, а парата знаеш, че е кът ;)

Мнение #254 Преди 5 дни

зуница написа:Радвам се ,че достигна най-високото си интелектуално ниво!!!ПОздрави!!! :clap:

То па едно ниво. ;)
Майстор - Готвач
Пчелар от: скоро

Мнение #255 Преди 5 дни

solaris60 написа:То па едно ниво. ;)

:D Ей пак оплюхте човека, а той просто се опитва да помогне на... себе си? :roll:
C2H5OH
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Асеновград

Мнение #256 Преди 5 дни

Сутрин в кенефа наистина се раждат големи неща. :lol:
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Бизнес
Пчелар от: изодпред Габрово

Мнение #257 Преди 5 дни

jdrumev написа:Цяла нощ не можах да спя от разни мисли и страсти след вчерашните дебати пу темата. :D :D В 6 30ч./докато си правих тоалета/ми дойде една гениална идея за която още гулемите в пчеларството не са се сетили.ППО/Проф.ПчеларОтпрашител/. :D :D Според мен много ще е изгодна тая професия... :D :D :lol: :lol:

За осеменители няма ли място да се найде :?
Ранътъ прай борбътъ. Пчеларя рани ний борим - Връмугу :obscene-sexualspermblue:

Мнение #258 Преди 4 дни

Перо Мелиферо написа::D Ей пак оплюхте човека, а той просто се опитва да помогне на... себе си? :roll:

То па един човек! :doh:
"Най-големият враг на знанието не е невежеството, това е илюзията за знание".
"Хората, които се хвалят със своя коефициент на интелигентност, определено са губещи".
Стивън Хокинг
Пчелар Мераклия
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Благоевград

Мнение #259 Преди 7 часа

https://www.facebook.com/39561049382633 ... 018504359/
Незнам дали е достоверно, но посоката на мисли ми допада и отговаря на реалността
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух

Назад към Политика и законодателство

Разглеждащи този форум: и 3 гости