С какво да НЕ се гордеем?

Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #301 Преди 4 месеца

Регистрирайте се, за да видите линка
Вижте ги и им се радвайте! Коравите и обучени пазители на спокойното детство дори не трепнаха след като гранатата изхръча.Не може да не са видели , чули и разбрали какво е станало с децата.Ама като "правилно" обучени продължиха "представлението".Срам, срам от нивото на професионализъм на защитниците на реда.И страх, страх, че като обикновен гражданин мога да бъда пожертван в някой "театър".За деца не им мигна окото та за другиго!
Да пази Господ!
ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #302 Преди 4 месеца

Следих по всички новини случая.Мали колко пара се похарчи за експерти.За 100лв щях да им я кажа диагнозата.Нещастен случай.Граната рекушира от колата защото се е възпламинила във въздуха,от там отива на тепиха който я засилва като кола в локва/аквапланинг/ и отсколката полита до децата.За мен никой не е виновен.Дето е било в неподходящотото време на не подходящото място. ;) Това е мое мнение и не искам да го втълпявам на никого. :D :D

Мнение #303 Преди 4 месеца

jdrumev написа:Следих по всички новини случая.Мали колко пара се похарчи за експерти.За 100лв щях да им я кажа диагнозата.Нещастен случай.Граната рекушира от колата защото се е възпламинила във въздуха,от там отива на тепиха който я засилва като кола в локва/аквапланинг/ и отсколката полита до децата.За мен никой не е виновен.Дето е било в неподходящотото време на не подходящото място. ;) Това е мое мнение и не искам да го втълпявам на никого. :D :D

Да, да. Не са виновни, а някой да се беше сетил да обезопасят района. Поредната глупост сътворена от нашите пазители. Опазил ни Господ от тях.
Регистриран: Преди 1 година

Мнение #304 Преди 4 месеца

jdrumev написа:Следих по всички новини случая.Мали колко пара се похарчи за експерти.За 100лв щях да им я кажа диагнозата.Нещастен случай.Граната рекушира от колата защото се е възпламинила във въздуха,от там отива на тепиха който я засилва като кола в локва/аквапланинг/ и отсколката полита до децата.За мен никой не е виновен.Дето е било в неподходящотото време на не подходящото място. ;) Това е мое мнение и не искам да го втълпявам на никого. :D :D

Дака,все си мислех,че си млад неосъществен "Борчага" от 90-те години,ама с това мнение ме накара да се замисля... :!: :!: :lol:
Пречка е за себе си глупеца,
пречка е за другите мъдреца.
ИПМ

Мнение #305 Преди 4 месеца

Калеко Алеко написа:Дака,все си мислех,че си млад неосъществен "Борчага" от 90-те години,ама с това мнение ме накара да се замисля... :!: :!: :lol:

Това е мое мнение.Ще изчакаме да видим какво ще излезе. :D :D
Регистриран: Преди 2 години

Мнение #306 Преди 4 месеца

Не говори глупости!!! Гранатата е дефектна. Тези гранати не бива да летят! Хвърлена на място тя трябва да се взриви там и да предизвика временно заслепяване и оглушаване на противника. Иначе има риск и за този, който я хвърля.
Голямата идиотия е, че въобще такова "показно" се прави пред 6 годишни деца. Този, който е подписал заповедта за провеждането му трябва да бъде изхвълен от системата като мръсна котка от шчембеджийница, за да не предизвика следващия път по-сериозен инцидент с жертви.
"И я моем и тате мое, ама она козата си сака пръч!"
Стаж: Пчелар
Пчелар от: 1999

Мнение #307 Преди 4 месеца

Боян Палов написа:Не говори глупости!!! Гранатата е дефектна. Тези гранати не бива да летят! Хвърлена на място тя трябва да се взриви там и да предизвика временно заслепяване и оглушаване на противника. Иначе има риск и за този, който я хвърля.
Голямата идиотия е, че въобще такова "показно" се прави пред 6 годишни деца. Този, който е подписал заповедта за провеждането му трябва да бъде изхвълен от системата като мръсна котка от шчембеджийница, за да не предизвика следващия път по-сериозен инцидент с жертви.

От видяното по тв гранатата попадна под колата и ударната вълна не се разпредели като свера а се насочи в страни.
По добрия вариянт беше да удари атакуващите но.
ИПМ

Мнение #308 Преди 4 месеца

Боян Палов написа:Не говори глупости!!! Гранатата е дефектна. Тези гранати не бива да летят! Хвърлена на място тя трябва да се взриви там и да предизвика временно заслепяване и оглушаване на противника. Иначе има риск и за този, който я хвърля.

Ами да го изхвърлят,кой ще сложат?Нещо за ток във вакум можеш ли да споделиш,че гледам не си в час с оръжията. :D :D :lol: :lol: Според теб колко цола е тая гума на колата.Не за друго ами да не ме цакат таксиджиите. :D :D Инцидента си е инцидент. :D :D
ИПМ

Мнение #309 Преди 4 месеца

Хачи написа:От видяното по тв гранатата попадна под колата и ударната вълна не се разпредели като свера а се насочи в страни.
По добрия вариянт беше да удари атакуващите но.

Малък е катализатора. ;) :lol: :lol:

Мнение #310 Преди 4 месеца

jdrumev написа:Ами да го изхвърлят,кой ще сложат?Нещо за ток във вакум можеш ли да споделиш,че гледам не си в час оръжията. :D :D :lol: :lol: Според теб колко цола е тая гума на колата.Не за друго ами да не ме цакат таксиджиите. :D :D Инцидента си е инцидент. :D :D

Километража варира нали...разликата е 30ст..... :lol: :lol:
Пречка е за себе си глупеца,
пречка е за другите мъдреца.

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: , , , и 39 гости