С какво да НЕ се гордеем?

Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #321 Преди 9 месеца

зуница написа:Те това е лицето на Българското Черно море. А после питай , що българите почиват в Гърция и Турция.
Регистрирайте се, за да видите линка
И в двете страни тоя "бизнесмен" няколко години ще си успокоява нервите в "охраняема почивна станция". :twisted:

Бизнесмена, ясно. Колко 'новелки' за цигани налитали на органи на реда има на същия сайт? :angry-fire:
ИПМ
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #322 Преди 9 месеца

rumenggr написа:Бизнесмена, ясно. Колко 'новелки' за цигани налитали на органи на реда има на същия сайт? :angry-fire:

По лошо от Немските Сигане няма Румба да знаеш от мен. ;) :D

Мнение #323 Преди 5 месеца

Язовир Студена и безхаберното му управление:
ИПМ

Мнение #324 Преди 5 месеца

rumenggr написа:Язовир Студена и безхаберното му управление:

Ами ко да ти кажа Румба.То и Костов е вин овен за пенсиите но никой не го бара. ;) :lol: Тоя кмет да се оправя като не мой да се оправи да си подава оставката мой да дойде някоя по оправна... ;) :lol: :lol: :lol:
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #325 Преди 5 месеца

jdrumev написа:Ами ко да ти кажа Румба.То и Костов е вин овен за пенсиите но никой не го бара. ;) :lol: Тоя кмет да се оправя като не мой да се оправи да си подава оставката мой да дойде някоя по оправна... ;) :lol: :lol: :lol:

Тая твойта прилича на лафа ние се настрахме, а сега да видим могат ли да изчистят! Ако не могат да се махат!Две години онова недоразумение бай ти Нено сере във водата на областта и сега акъл дава.А оня с ВЕЦ-а Велчев да си вдига насраните гащи , че и той на Б.Б .вода подлива.
Не се ли напълни язовира и третото правителство на Б.Б . ще иде при другите две.Ама нали знаеш приказката "веднъж стомна за вода, дваж стомна за вода , третия път бой!".
А между другото да не забравя да ти честитя новогодишния подарък от Фандъкова, по-високи данъци.Ха, честито!Всяка година все по-високи и нови, нови...
А така си харесваше кака ти Мая.Ама такъв ти бил късметя! Няма сливи само смет(данъци).Смитат ти от джоба и това което нямаш.Ха, честито! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ИПМ

Мнение #326 Преди 5 месеца

зуница написа:Тая твойта прилича на лафа ние се настрахме, а сега да видим могат ли да изчистят! Ако не могат да се махат!Две години онова недоразумение бай ти Нено сере във водата на областта и сега акъл дава.А оня с ВЕЦ-а Велчев да си вдига насраните гащи , че и той на Б.Б .вода подлива.
Не се ли напълни язовира и третото правителство на Б.Б . ще иде при другите две.Ама нали знаеш приказката "веднъж стомна за вода, дваж стомна за вода , третия път бой!".
А между другото да не забравя да ти честитя новогодишния подарък от Фандъкова, по-високи данъци.Ха, честито!Всяка година все по-високи и нови, нови...
А така си харесваше кака ти Мая.Ама такъв ти бил късметя! Няма сливи само смет(данъци).Смитат ти от джоба и това което нямаш.Ха, честито! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Това данъци ли са? ;) :lol: :lol: По не тия крадат законно от народа. ;) :lol: :lol:

Мнение #327 Преди 5 месеца

jdrumev написа:Това данъци ли са? ;) :lol: :lol: По не тия крадат законно от народа. ;) :lol: :lol:

Аз съм песимист и винаги нарастването на данъците е толкова, че няма на къде.Но виждам оптимиста у тебе който казва "Има! Има!".Със здраве да си я коткате Фандъкова!
ИПМ

Мнение #328 Преди 5 месеца

зуница написа:Аз съм песимист и винаги нарастването на данъците е толкова, че няма на къде.Но виждам оптимиста у тебе който казва "Има! Има!".Със здраве да си я коткате Фандъкова!

По добре да е тя от колкото някой крадлив БСП-р. :lol: :lol: Като си го избирахте кмета що не ви обеща да имате удъ.Сега ще кажеш че не е знаел. :lol: :lol: Ами от алчност за власт и страх всеки си траеше,а проблема не е от вчера. ;) :lol: :lol:

Мнение #329 Преди 5 месеца

jdrumev написа:Ами ко да ти кажа Румба.То и Костов е вин овен за пенсиите но никой не го бара. ;) :lol: Тоя кмет да се оправя като не мой да се оправи да си подава оставката мой да дойде някоя по оправна... ;) :lol: :lol: :lol:

Костов... Той, баща ми да го сбара.... Негови колеги, по-млади, с по-малък стаж, по-рано се пенсионираха от него и взимат почти 50% по-голяма пенсия. Всеки месец го псува. Страшна простотия. А в управлението на водните ресурси, явно има некомпетентност или тънки сметки. И в двата случая, бардака трябва да се обнови.

Перник е голям град с население по-древно от траките ;). Да си подпрат местната власт. Не вярвам цяла година да са били неинформирани, та чак изненадани. За какво им е винкела?

Мнение #330 Преди 5 месеца

jdrumev написа:По добре да е тя от колкото някой крадлив БСП-р. :lol: :lol: Като си го избирахте кмета що не ви обеща да имате удъ.Сега ще кажеш че не е знаел. :lol: :lol: Ами от алчност за власт и страх всеки си траеше,а проблема не е от вчера. ;) :lol: :lol:

Я си признай , че като не ти излезе късметя с кака Мая стана "правоверен последовател на Фандъкова"!Ама ако и тука не те огрее?
П.П. Характерно за политиците е да дават "компетентни" мнения по въпроси от, които нищо не разбират.Имаш всички шансове за политическа кариера , ако се съди по познанията ти за водната криза у нас.
Един съвет .Прочети внимателно статията.Ако не я разбереш коментарите ти ще са като предните.Съжалявам, но не мога да помогна.

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: и 15 гости