АРМАГАНИ ОТ СЪРЦЕ

Майстор - Готвач
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: скоро

Мнение #211 Преди 7 месеца

зуница написа:Те, софиянци след като си изхвърляха боклука на пернишкото сметище са решили явно сега да го разнесат из цялата страна.Завода за преработка на отпадъци щял да ги замърсява. :mrgreen:

Еее зуница, прощавай, но аз не си спомням с Дачката или с когото и да било друг от гр.София, да сме мъкнали торбите си със смет по нощите за да си ги изхвърлим тихомълком на пернишкото сметище само за да ви направим мръсно ;), ние сме заплатили за извозването на този боклук, съответно със сигурност е заплатено и за депонирането му там и парите най-вероятно са били приети на драго сърце, даже няма да се учудя точно някой от пернишко да е предложил и да си е напълнил гушката, пък сега...
Регистриран: Преди 3 години

Мнение #212 Преди 7 месеца

Перо Мелиферо написа:Еее зуница, прощавай, но аз не си спомням с Дачката или с когото и да било друг от гр.София, да сме мъкнали торбите си със смет по нощите за да си ги изхвърлим тихомълком на пернишкото сметище само за да ви направим мръсно ;), ние сме заплатили за извозването на този боклук, съответно със сигурност е заплатено и за депонирането му там и парите най-вероятно са били приети на драго сърце, даже няма да се учудя точно някой от пернишко да е предложил и да си е напълнил гушката, пък сега...

Те в Карлово го докараха та в Перник няма да закарат!? Както писах някъде, важното е, че нищо не направиха от парите за обществото. Иначе гуши - да.
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #213 Преди 7 месеца

Перо Мелиферо написа:Еее зуница, прощавай, но аз не си спомням с Дачката или с когото и да било друг от гр.София, да сме мъкнали торбите си със смет по нощите за да си ги изхвърлим тихомълком на пернишкото сметище само за да ви направим мръсно ;), ние сме заплатили за извозването на този боклук, съответно със сигурност е заплатено и за депонирането му там и парите най-вероятно са били приети на драго сърце, даже няма да се учудя точно някой от пернишко да е предложил и да си е напълнил гушката, пък сега...

Като чели пък са питали някой какво иска или не иска.Нямам предвид вас Даката.Това с боклука.
Унищожен е Витошкия водопровод строен в началото на миналия век и снабдявал първата циментова фабрика у нас и Батановци с вода.Водата прехвърлена към София.За да си има София Владайска река, която да пълнят с боклук столичани е хваната още в планината и е обърната посоката и за да не пълни язовир Студена.Всички Витошки водохващания са обърнати към София.Тая планина южен склон няма ли? И после виновни са потърпевшите.
Има една песен от нашия край.Море Свачке пуста Свачке, оти си не траемо? Арно си се знаемо!
Майстор - Готвач
Пчелар от: скоро

Мнение #214 Преди 7 месеца

solaris60 написа:Те в Карлово го докараха та в Перник няма да закарат!? Както писах някъде, важното е, че нищо не направиха от парите за обществото. Иначе гуши - да.

бе те и на Луната биха го закарали, както вика Бай ви Ганя :"Келепир има в тая работа!"

зуница написа:Като чели пък са питали някой какво иска или не иска.

ей точно това е проблема, никой не ни пита, то не че като ни питат файда има де ;)
п.п.то вярно че от куртоазия го прави, но"Апи"-то оттатък като ви пита какво да се направи относно цената на меда, та какво стана? :lol:
ИПМ
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #215 Преди 4 месеца

Благодарско на Бати Венци за Армаганя от специалното буре.Господ здраве да му дава дълги години да го пълне след като ЦХР го изпразнят. :lol:
ИПМ

Мнение #216 Преди 4 месеца

Първо да кажа,че оня хаирсъзин Баджана върна Армаганя от Бати Венци.Слънцето огря и в моя дом. ;) :lol: :lol:
Благодарско на Майстора,че след като разбра ко ми се случи и веднаго отриагира и по Другаря Шойков изповоди 2 Армаганя.Наздраве Майсторе и нали знаеш която кунка е давала и ще вземе... ;) :lol: :lol:
Стаж: Пчелар

Мнение #217 Преди 4 месеца

Казах ти да не се тръшкаш а ти ракията аааааа!
Тез нерви и бели коси за нищо ги нямаш,ама-ха! :mrgreen:
Лонг Джон Силвър
Стаж: Опитен пчелар
Пчелар от: Пловдив

Мнение #218 Преди 4 месеца

jdrumev написа:Първо да кажа,че оня хаирсъзин Баджана върна Армаганя от Бати Венци.Слънцето огря и в моя дом. ;) :lol: :lol:
Благодарско на Майстора,че след като разбра ко ми се случи и веднаго отриагира и по Другаря Шойков изповоди 2 Армаганя.Наздраве Майсторе и нали знаеш която кунка е давала и ще вземе... ;) :lol: :lol:

Пак си се объркал бе Даче. :D
Ама ти като видиш армагани и вече си пиян. :mrgreen:
Ракията е от Ачката, а виното от мен. ;)
ПП
Той Ачката заради чашите. :lol:
Всичко е въпрос на ОПИТ. Опит и в двата смисъла на думата.
Опит като стаж, време през което си се занимавал с дадено нещо.
Опит като тест, експеримент, пробване на ВСИЧКО.
ИПМ

Мнение #219 Преди 4 месеца

Марин Шойков написа:Пак си се объркал бе Даче. :D
Ама ти като видиш армагани и вече си пиян. :mrgreen:
Ракията е от Ачката, а виното от мен. ;)
ПП
Той Ачката заради чашите. :lol:

А аз се чудих що артиса. :lol: :lol:
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #220 Преди 4 месеца

jdrumev написа:А аз се чудих що артиса. :lol: :lol:

Не надигай! Арно е винцето.

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 75 гости