Честит празник!

ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #511 Преди 1 месец

Днес не е ли някъкъв празник,че цял ден ми се пие рикия и ма избива на патриотизъм? :D :lol:
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Северозапада

Мнение #512 Преди 1 месец

jdrumev написа:Днес не е ли някъкъв празник,че цял ден ми се пие рикия и ма избива на патриотизъм? :D :lol:

Днес е съединението българите го правят 1885 и след това го полулегализират с победата над сърбите но реално се решава въпроса чак 1908 при обявяването на независимостта с дълг към руснаците които не погасяваме.Имала е и добри дипломати България.
Пчелар Мераклия
Пчелар от: Благоевград

Мнение #513 Преди 1 месец

Георги 1974 написа:Днес е съединението българите го правят 1885 и след това го полулегализират с победата над сърбите но реално се решава въпроса чак 1908 при обявяването на независимостта сдълг към руснаците които не погасяваме.Имала е и добри дипломати България.

А дали не е" платен" предварително е друг въпрос ;)
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух

Мнение #514 Преди 1 месец

barkov1982 написа:А дали не е" платен" предварително е друг въпрос ;)

Сложно нещо е дипломацията дори и днес.

Мнение #515 Преди 1 месец

Не казвам, че не е така ама ако използваме космическа лексика и на Данчо постовете са непонятни като черните дупки то твоите лекинко наподобяват звездните мъглявини.
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #516 Преди 1 месец

Не го мислете дълга.За 45 години ни го изкараха на носа.Дори се оказа , че имали да ни връщат 200 000 000 долара.Платиха ни ги със строшени танкове и вертолети.А ние им платихме ракетите със среден радиус, които съкратиха по договор с американците.После ние унищожихме същите тия ракети по руско настояване защото сме в НАТО и вече са насочени срещу тях. Кой е изработен накрая? :twisted:

Мнение #517 Преди 1 месец

зуница написа:Не го мислете дълга.За 45 години ни го изкараха на носа.Дори се оказа , че имали да ни връщат 200 000 000 долара.Платиха ни ги със строшени танкове и вертолети.А ние им платихме ракетите със среден радиус, които съкратиха по договор с американците.После ние унищожихме същите тия ракети по руско настояване защото сме в НАТО и вече са насочени срещу тях. Кой е изработен накрая? :twisted:

А рускините където ни ги пращаха с всеки втори студент не го смяташ. :lol: Моята не е рускиня, но то пък две трети от името и руско. :lol:
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #518 Преди 1 месец

solaris60 написа:А рускините където ни ги пращаха с всеки втори студент не го смяташ. :lol: Моята не е рускиня, но то пък две трети от името и руско. :lol:

А- а, само срещу рускините нямам нищо против. :shifty: Достатъчно е да са чужди жени и да не знаят кой съм и къде живея. :shhh:
ИПМ
Пчелар от: 5 години

Мнение #519 Преди 1 месец

Честит празник,Другари и Другарки.И нека не забравяме преди много лета къде бяхме сега. :D :lol:
Регистриран: Преди 1 година
Пчелар от: Пловдив

Мнение #520 Преди 1 месец

Днес е международен ден на пчелата!Да са ни живи и здрави и да продължаваме да се грижим за тях!В София на празника в музея на пчелата са присъствали Габриел и Фандъкова,големи обещания за пчеларите пак са се давали.Фандъкова сподели,че в Софийска община има регестрирани в БАБХ над 7200 пчелни семейства на 260 собственици!Дака,Дака пак си в пренаселен район! :D :D :D

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: , и 15 гости