Лов и куче

ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #1 Преди 1 година

На Слука утре на колегите и без инцедентен сезон.
Заредих тая вечер патрондаша с високоскористни ременктонки дано утре ги пробвам как бият. :D :D :D
Най-готиният пчелар
Пчелар от: Априлци

Мнение #2 Преди 1 година

jdrumev написа:.......
Заредих тая вечер патрондаша с високоскористни ременктонки дано утре ги пробвам как бият. :D :D :D

Данчо, да не си тръгнал за катерици, че те са като реактивни самолети!? Що не опиташ нещо с топлинно насочване? :mrgreen:
ИПМ

Мнение #3 Преди 1 година

Иван Мънков написа:Данчо, да не си тръгнал за катерици, че те са като реактивни самолети!? Що не опиташ нещо с топлинно насочване? :mrgreen:

О аз преди и ядрени бренекета съм одил да диря,но продавача ми каза ако продължавам да търся такива патрони и двамата ще ни затворят. :D :D :D
ИПМ

Мнение #4 Преди 1 година

Добро утро и На Скука колеги и колежки.
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #5 Преди 1 година

jdrumev написа:Добро утро и На Скука колеги и колежки.

Каква я мисли, каква излезе! Успех!
Пчелар Мераклия
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Благоевград

Мнение #6 Преди 1 година

Специално за Друмев, по темата си е

Трима ловджии хвалят кучетата си.
Първият:
- Отивам веднъж на лов, взел съм си пушката, ама съм си забравил патроните. Дадох на кучето да помирише пушката и то ми донесе патроните.
Вторият:
- Отивам веднъж на лов, взел съм си патроните, ама съм забравил пушката. Дадох му да помирише патроните и то ми донесе пушката.
Третият:
- Отивам на лов, ама взех с мене и жената. Като стигнахме езерото, решихме да се топнем, да ама моята не си носи банския. Дадох на кучето да я помирише между краката и след малко гледам влачи комшията за топките...
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
ИПМ

Мнение #7 Преди 1 година

https://youtu.be/rTBuTwgEQfY Това успях само да заснема на живо. :D :D :D Сезона се очертава добър.Прасета дал господ много проблема е ,че много какаванеци има в това число и брата. :D :D :D Отърва гулям шупар как казват някой колеги във форума ,,не можах да го застъпя с крак". :D :D :D

Мнение #8 Преди 1 година

jdrumev написа:https://youtu.be/rTBuTwgEQfY Това успях само да заснема на живо. :D :D :D Сезона се очертава добър.Прасета дал господ много проблема е ,че много какаванеци има в това число и брата. :D :D :D Отърва гулям шупар как казват някой колеги във форума ,,не можах да го застъпя с крак". :D :D :D

Ако можеше и да стреляш както снимаш. :lol: Само за Нешънъл Джиографик си. :lol:
ИПМ

Мнение #9 Преди 1 година

И други колеги ми направиха забележка за клиповете,но нямам аз пари за скъпи телефони.Снимам с телефон от 1лв. :D :D :D
ИПМ

Мнение #10 Преди 1 година

Днес пак трябва да стягам раницата. :D :D :D Утре отново ще направя опит да снимам по ясно. :D :D :D

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: и 18 гости