Не на пръсканията

ИПМ
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #91 Преди 5 дни

barkov1982 написа:Обади ми се ветеринарният лекар, другата седмица арендаторите ще провеждат противороеви мерки вмесъо нас, 3 дни поред с инсектициди

Това е по новата наредба. Ветернаря да те информира. :D :D
Пчелар Мераклия
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Благоевград

Мнение #92 Преди 5 дни

jdrumev написа:Това е по новата наредба. Ветернаря да те информира. :D :D

Явно покрай случая ор миналата седмица у наше село, има реакция. Отдавна ти казвам че каквото е при теб ще дойде и при мен, ама.......
Ibi potest valere populus , ubi leges valent - Народът е силен там, където действат законите.
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #93 Преди 5 дни

barkov1982 написа:Обади ми се ветеринарният лекар, другата седмица арендаторите ще провеждат противороеви мерки вмесъо нас, 3 дни поред с инсектициди

Няма нова наредба! Това е просто на добра воля от ветеринаря. Трябва да му се отблагодариш на човека!
jdrumev написа:Това е по новата наредба. Ветернаря да те информира. :D :D

Това е умишлено тиражирана "фалшива новина" за създаване на объркване между пчеларите! Най-лошото е, че това се прави от пчелари!
"И я моем и тате мое, ама она козата си сака пръч!"
Пчелар Мераклия
Пчелар от: Благоевград

Мнение #94 Преди 5 дни

Боян Палов написа:! Това е просто на добра воля от ветеринаря. Трябва да му се отблагодариш на човека!

Това е умишлено тиражирана "фалшива новина" за създаване на объркване между пчеларите! Най-лошото е, че това се прави от пчелари!

Стабилен е ветеринаря, а и от пчели разбира и отглежда
Ibi potest valere populus , ubi leges valent - Народът е силен там, където действат законите.
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #95 Преди 3 дни

" Регистрирайте се, за да видите линка
Проявете съпричастност. Направете Вашето дарение за проекта! Той е в интерес на всички пчелари. "
Копирайте и разпратете това съобщение до всички Ваши приятели във Фейсбука и във всички пчеларски групи, на които сте членове.
Ако се чувствате и вие пчелари - подкрепете идеята с някой лев според възможностите си.
"И я моем и тате мое, ама она козата си сака пръч!"
Пчелар от: Североизток

Мнение #96 Преди 53 минути

Боян Палов написа:" Регистрирайте се, за да видите линка
Проявете съпричастност. Направете Вашето дарение за проекта! Той е в интерес на всички пчелари. "
Копирайте и разпратете това съобщение до всички Ваши приятели във Фейсбука и във всички пчеларски групи, на които сте членове.
Ако се чувствате и вие пчелари - подкрепете идеята с някой лев според възможностите си.

Егати проекта, егати чудото. Също като онези сайтове, които продават устройства за икономия на ел енергия. Ей, инДжИнерина, кога правите ъпдейт на данните - паричните. Айде стига лъгахте хората, че и аз ви се вързах, като първолак. :doh:
Мъдър е този, който знае не много, а нужното. Есхил

Мнение #97 Преди 6 минути

Прочетете поста на Атанас Пенев от другия форум. :angry-banghead: :angry-banghead: :angry-banghead:

Назад към Новини

Разглеждащи този форум: , и 5 гости