Закачки между приятели/колеги

ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #6091 Преди 2 седмици

rumenggr написа:Разбрал си дръжки! То диря няма, сянка няма, ти си разбрал. Пробвай сутрин под напън. Сиреч, следвай технологията.
п.п. Момци, Шойков цяла зима ли ще си трае? Отцепи се нещо, ама колектива.... знае адреса :violin: :violin: :violin:

Мани го сърдит ми е. :lol: А бай Боян няма поръчение. ;) Гледай ся като почне Национална програма по пчеларство как ще стане супер активен освен ако не го е застигнала Мангуата... ;) :lol: :lol:
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #6092 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Мани го сърдит ми е. :lol: А бай Боян няма поръчение. ;) Гледай ся като почне Национална програма по пчеларство как ще стане супер активен освен ако не го е застигнала Мангуата... ;) :lol: :lol:

Покри се в горите. Кажи ми, защо снощи си раздавал шамари с лопата? На бате ти..., даже обилно.
Пчелар Мераклия
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Благоевград

Мнение #6093 Преди 1 седмица

rumenggr написа:Покри се в горите. Кажи ми, защо снощи си раздавал шамари с лопата? На бате ти..., даже обилно.

Трай си Румба, иначе щях да съм Я на пангара.
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
ИПМ

Мнение #6094 Преди 1 седмица

rumenggr написа:Покри се в горите. Кажи ми, защо снощи си раздавал шамари с лопата? На бате ти..., даже обилно.

Що бре.Всьо бъло в норм.Аз не се сърдя на Бати Славчо и той не ми се сърди.Ей,от такива спорове може и да излезне нещо позитивно. ;) :lol: Значи не само на Български книжовен и на Агресивен Български книживен почва се уча да пиша.Гледй ми свалили бана. :lol: :lol:
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #6095 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Що бре.Всьо бъло в норм.Аз не се сърдя на Бати Славчо и той не ми се сърди.Ей,от такива спорове може и да излезне нещо позитивно. ;) :lol: Значи не само на Български книжовен и на Агресивен Български книживен почва се уча да пиша.Гледй ми свалили бана. :lol: :lol:

Я кажи, пържен банан ял ли си?

Мнение #6096 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Батка то някой тука и пчели и кошери нямат,ама акъл дават колкото си щеш. ;) :lol: :lol: С 12 поста какво очакваше да ти се отвори пещерата на Аладин? :naughty: Доверие се гради с години по телефоня,сбирки и на лично.Може и да си добър челяк,но много орки четат тук,а орките в момента съсипват БГ пчеларството... ;) :lol: За това не ни се сърди моя съвет е да четеш кодировката в темите и може и да разбереш нещо. ;) :lol: :lol:

Ако туй го пишеш за мене ще имаш грях голям на душата.
Нямам ги още ама и акъл не съм давал на никой си. Само питам пък по после може и да са опитам :shifty:
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Бизнес
Пчелар от: изодпред Габрово

Мнение #6097 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Що бре.Всьо бъло в норм.Аз не се сърдя на Бати Славчо и той не ми се сърди.Ей,от такива спорове може и да излезне нещо позитивно. ;) :lol: Значи не само на Български книжовен и на Агресивен Български книживен почва се уча да пиша.Гледй ми свалили бана. :lol: :lol:

Тъй тъй аз книжовния го бех изпраскал яко, ма на някой не им понасяше, че бяха ма и запрели даже, па гледам после кой може, не може захванал да го хортува връмугу . :eek: :D.

Ех душо ти леферна, нележана ..
Ранътъ прай борбътъ. Пчеларя рани ний борим - Връмугу :obscene-sexualspermblue:
ИПМ

Мнение #6098 Преди 1 седмица

Баджанак,що в знамето ви има латински надписи?Това да не е заради византийската ви цена на меда? :lol: :lol:
Пчелар Мераклия
Пчелар от: Благоевград

Мнение #6099 Преди 1 седмица

jdrumev написа:Баджанак,що в знамето ви има латински надписи?Това да не е заради византийската ви цена на меда? :lol: :lol:

Не бе, питай си личния като ти изписва рецепта :dance: .
По принцип бързо схващаш ама трябва много да ти се обяснява :lol:
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
ИПМ

Мнение #6100 Преди 1 седмица

barkov1982 написа:Не бе, питай си личния като ти изписва рецепта :dance: .
По принцип бързо схващаш ама трябва много да ти се обяснява :lol:

Изображение Няма какво да обясняваш само един гледа към Господя. ;) :lol: :lol: Абе 2000х 12=24 000+2000х0,50=25к туй дарение ли е или ви остана мед от високата цена? :lol: :lol:

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: и 22 гости