Закачки между приятели/колеги

Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Горна Оряховица
Контакт:

Мнение #7071 Преди 3 дни

Перо Мелиферо написа:То е така, не се бъзикай с хората.
Много е важно да се хване причинно-следствената връзка! :geek:
Ако гладуваш га си здрав- се разболяваш
Обаче ако се разболееш - гладуваш за да оздравееш

:lol:
Е не знам колко е вярно, но аз га се разболея си ям, и га съм здрав пак си ям. :think: Имам авер луд на тая тема, имунустимулатори, фитнеси, тва гладуване и сега боров китайски прашец.... Та рядко го подминава грип. За мен той е от най рисковата група за короната... :cry: Та мисълта ми е, че и доста генно определено тва с имунната система...
Заговори, за да те видя! - Сократ
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!
Майстор - Готвач
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелар от: скоро

Мнение #7072 Преди 3 дни

dvd111 написа:Значи, с разболявания и оздравявания, можеш да си гладуваш безкрай... :lol:

да, като се замислиш, нещо такова се случва, но е много важно да не предозираш с глада, за справка - сомалийците
"То идеи имаме, ами лек нямаме!" Данче Друмевски :clap:
ИПМ
Регистриран: Преди 3 години
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #7073 Преди 3 дни

dvd111 написа:И много ли се накова? :think: :lol:

Колкото ми е слатко. ;) :lol: :lol:
ИПМ

Мнение #7074 Преди 3 дни

nikawr написа::lol:
Е не знам колко е вярно, но аз га се разболея си ям, и га съм здрав пак си ям. :think: Имам авер луд на тая тема, имунустимулатори, фитнеси, тва гладуване и сега боров китайски прашец.... Та рядко го подминава грип. За мен той е от най рисковата група за короната... :cry: Та мисълта ми е, че и доста генно определено тва с имунната система...

Като ти сложат тръбъта ша ми ядеш от.... ;) :lol: :lol: :lol:
ИПМ

Мнение #7075 Преди 3 дни

kuline написа:Ей, Другарю, ти какво решил си с чука? Ще ли има де да слагаш?

Реших да не слагам.При тия температури,а и кризата на сахари.Мисля отново да наблегна на градежа по детелината.Ще стимолирам майката по твоя начин с жилязо от външното VC. ;)
ИПМ

Мнение #7076 Преди 3 дни

"От умряли кошери не вадят пити с мед за продажба а ги слагат напролет на тия оцелелите по правило."
Чичо Гошо тоя направо и другите ги хвърли у тъча. ;) :lol: :lol: Ся ша има пък да те питат с ко да ги пазят от молеца?Оказа се,че климатика води до разпрострнение на вируси. ;) :lol: :lol: Ами сега? :lol: :lol: Ей,гулям кеф ми е да ги чета тия с парите. ;) :lol: :lol: :lol: :dance: :dance: :dance: :dance: :violin: :violin:
п.п.Продавам флакони по 20мл против молец.Правиш на кумин и накапваш,но печката на кумина да е затворена.Цената е ефтина 10 лв.бр за дуставка пишете на лична,че бройките са ограничени до 400л. ;) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ИПМ

Мнение #7077 Преди 3 дни

"Май жертвите на глада ще са повече от тези на вируса. Говоря за БГ."Цитат от К форума. :lol: :lol:
Ами научете се да ядете коприва,ай намлете гурметата. ;) :lol: :lol:
ИПМ

Мнение #7078 Преди 3 дни

"Ти за безлихвените заеми не чу ли от Б.Б.? На края и на внуците ще оставиш дългове да връщат.Нали знаеш ,че има ЕООД (с ограничена отговорност).Да си чул за гражданин с ограничена отговорност?Фалит на гражданин да има?
При пазарното стопанство всичко е стока и се заплаща.Трудът стока ли е ? Ако не го платиш , а го ползваш не е ли кражба?Да си чул някой да е влязъл в затвор за такава кражба?"
Не си прав.Агрото мой да не разбира от пчели но е познал в началото на поста си много.
Аз да та питам пък тебя с толкова акъль недай Боже да се разболеш от де ша вземеш пари да си живееш от къщи ако си немаш? ;) Това,че се изкривява за тия 1500лв е друга бира,а ко ша ги пребере е ясно,но не си прав да плюш по Б.Б колкото и да го мразиш. ;) :lol: :lol:
ИПМ

Мнение #7079 Преди 3 дни

Цитат Първоначално публикувано от Pero Melifero Виж публикацията
Няма как да стане докато сме във валутен борд.

"Ще внасяме."/От Модернизатор/. ;) :lol: :lol:
От де ша внасяме като границите са затворени?Аз бих та попитал:
За къде ще изнасяме? ;) :lol: :lol: А ся де пари за нема вътрешна търговия,граници затворени няма външна търговия?Само едно нещо има,но малцина ще се сетят което е измислено.... ;) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Горна Оряховица
Контакт:

Мнение #7080 Преди 3 дни

jdrumev написа:Като ти сложат тръбъта ша ми ядеш от.... ;) :lol: :lol: :lol:

Е тъй де, затова сега наваксвам... ама не от твоето многоточие... :lol:
Заговори, за да те видя! - Сократ
Само когато комар ти кацне на топките, разбираш, че проблемите могат да бъдат решени и без агресия!

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: , , и 19 гости