Закачки между приятели/колеги

Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #3981 Преди 4 дни

jdrumev написа:Е тоя Чанко.Ще кажеш ,че светът се върти покрай неговата поилка. :D Мен цял ден ме боли главата от тия магнитни бури или от жегата той аномалии... :D :D :lol: :lol:

Интересно му е на човека.
Аз също за първи път виждам такова кротване на пчелите.
Лошото е че при мен няма пчелояди, лястовици и друга подобна напаст ( исках да кажа че е хубаво :lol: ).
Само няколко коса и няколко врабчета прелитат от време на време, но и те са малко в сравнение с други години.
Няма оси, няма стършели, няма птици, няма пчели! Всичко се е спотаило в тази суша. :mrgreen:
"Най-големият враг на знанието не е невежеството, това е илюзията за знание".
"Хората, които се хвалят със своя коефициент на интелигентност, определено са губещи".
Стивън Хокинг
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #3982 Преди 4 дни

Георги написа:Интересно му е на човека.
Аз също за първи път виждам такова кротване на пчелите.
Лошото е че при мен няма пчелояди, лястовици и друга подобна напаст ( исках да кажа че е хубаво :lol: ).
Само няколко коса и няколко врабчета прелитат от време на време, но и те са малко в сравнение с други години.
Няма оси, няма стършели, няма птици, няма пчели! Всичко се е спотаило в тази суша. :mrgreen:

То добре,че нямат пило ,че да ходят да ги гледат тия пчели да не вземат зимата да им избягат да видят какво е Пчелояди. :D :D Като писах че облитат като по часовник слетобяд ми се смяха,като писах,че се роят като по часовник пак ми се смяха...Сега и моя ред дойде. ;) :D :lol:

Мнение #3983 Преди 4 дни

jdrumev написа:То добре,че нямат пило ,че да ходят да ги гледат тия пчели да не вземат зимата да им избягат да видят какво е Пчелояди. :D :D Кто писах че облитат като по часовник слетобяд ми се смяха,като писах,че се роят като по часовник пак ми се смяха...Сега и моя ред дойде. ;) :D :lol:

Много 'убаво се смееш! :D
"Най-големият враг на знанието не е невежеството, това е илюзията за знание".
"Хората, които се хвалят със своя коефициент на интелигентност, определено са губещи".
Стивън Хокинг
Пчелар от: Северозапада

Мнение #3984 Преди 4 дни

jdrumev написа:То добре,че нямат пило ,че да ходят да ги гледат тия пчели да не вземат зимата да им избягат да видят какво е Пчелояди. :D :D Кто писах че облитат като по часовник слетобяд ми се смяха,като писах,че се роят като по часовник пак ми се смяха...Сега и моя ред дойде. ;) :D :lol:
Зимата иде, ще е люта зима само дано не доидат и белите бродници с нея и на Перо аватара
ИПМ

Мнение #3985 Преди 4 дни

Георги 1974 написа:Зимата иде, ще е люта зима само дано не доидат и белите бродници с нея и на Перо аватара

Не ми се вярва. :D Просто пчелите се бъркат. :D

Мнение #3986 Преди 4 дни

jdrumev написа:Не ми се вярва. :D Просто пчелите се бъркат. :D
Ти си вземи повечко кюмур, та януари да не го купуваш с 50% горница от сегашното.
ИПМ

Мнение #3987 Преди 4 дни

Георги 1974 написа:Ти си вземи повечко кюмур, та януари да не го купуваш с 50% горница от сегашното.

Аз след тоя добив на Бояна минавам на пилети. ;) :D :lol:

Мнение #3988 Преди 4 дни

jdrumev написа:Аз след тоя добив на Бояна минавам на пилетии. ;) :D :lol:

Ей на Бояна нали имаш 4-5 кошера.То вярно, че не са кошери като кошери ама все пак и уникалното е в няква реална рамка.
ИПМ

Мнение #3989 Преди 3 дни

Георги 1974 написа:Ей на Бояна нали имаш 4-5 кошера.То вярно, че не са кошери като кошери ама все пак и уникалното е в няква реална рамка.

ДОС е само за разработки и стратегии. ;) :D :lol:
Майстор - Готвач
Пчелар от: скоро

Мнение #3990 Преди 3 дни

Георги 1974 написа:...само дано не доидат и белите бродници с нея и на Перо аватара

Гога, т'ва стане ли, нема да ни е до пчели, гаранция ;)

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 гости