Закачки между приятели/колеги

Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Северозапада

Мнение #3991 Преди 3 дни

Перо Мелиферо написа:Гога, т'ва стане ли, нема да ни е до пчели, гаранция ;)

Ами то виж какво стана Денис помогна а накрая я ликвидираха като пчелояд на пчелин.
Язък за момето.

Мнение #3992 Преди 3 дни

Егати номерата български. Онзи ден ви писах,че искаха да ме гонят дисиплинарно за алкохол/не се е разминало/, а днес ми казаха да си заплатя глоба на колата докато бях в Турция. Оказа се, че била на разходка до центъра, докато аз съм си пекъл дедовия на плажа. Ключа в мен. А, кажете сега, как да не вземеш да се хванеш за ушаците, да подскочиш два метра и а са шибнеш в зЕмЕта? Утре заминавам за Гърция и като се върна сигурно някой ще ми е влязъл в апартамента от преди 10 години, а аз ще съм отсъствал само два. :lol: Егати скапаната държава, егати оправниците, егати чудото.
ИПМ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #3993 Преди 3 дни

Внимавай със знаците мой ДС да те гласят преди изборите. ;) :D :lol: И на мен ми връчиха вчера наказание"Забележка"за 4 закъснения 1мин,1 3мин и 1 6мин.Даже и написах обяснение. ;) :D :D :lol: :lol:
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #3994 Преди 3 дни

solaris60 написа:Егати номерата български. Онзи ден ви писах,че искаха да ме гонят дисиплинарно за алкохол/не се е разминало/, а днес ми казаха да си заплатя глоба на колата докато бях в Турция. Оказа се, че била на разходка до центъра, докато аз съм си пекъл дедовия на плажа. Ключа в мен. А, кажете сега, как да не вземеш да се хванеш за ушаците, да подскочиш два метра и а са шибнеш в зЕмЕта? Утре заминавам за Гърция и като се върна сигурно някой ще ми е влязъл в апартамента от преди 10 години, а аз ще съм отсъствал само два. :lol: Егати скапаната държава, егати оправниците, егати чудото.

Вървиш към патардия! И не им пускай аванта. Аз се разправях преди години с Виваком. Оказа се, че им дължа пари за интернет. Посочиха ми и дати, на които съм го използвал. Първо, никога не съм ползвал техен интернет. За договор, да не говорим. Второ, нямах кабел прокаран до апартамента. Трето, на посочените дати бях на морето и имах богат снимков материал, освен това охранителната фирма беше предупредена и жилището беше в 24 часова охрана. Пак се дърпаха, но не мина. После се помолиха да оттегля някои жалби.
ИПМ

Мнение #3995 Преди 3 дни

Спокойно колеги.Бат Боян не мой да ма примами с едно ласкателство.Гледай с 2л гроздова мой да ме разколеба е. :D :D :lol: :lol:.Да съм честен към вас ще ви спделя,че бях решил да си купя от него лепачката за основи,но се отказах вече след поста,че не продава нищо :D :lol:
ИПМ

Мнение #3996 Преди 3 дни

Абе няма ли някой да напише на Чанко,че днес пак чувах шумове в ушите и ме болеше главата до към 17 00. :D :D :lol: :lol:
п.п.Може и да не съм прав,а да е уцелил случайно дресировката"Вечер на поилката".Впрочем и в Елена много хвъркат вечер. :think: :D :lol: :D
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #3997 Преди 3 дни

jdrumev написа:Спокойно колеги.Бат Боян не мой да ма примами с едно ласкателство.Гледай с 2л гроздова мой да ме разколеба е. :D :D :lol: :lol:.Да съм честен към вас ще ви спделя,че бях решил да си купя от него лепачката за основи,но се отказах вече след поста,че не продава нищо :D :lol:

Ще си купиш! Ама друг път!Преди години му пращах клиент със спешна нужда от лепачка.Какво стана ?Колегата ме попита : Ти при какво Ку-Ку ме пращаш за зелен хайвер.Загубил си човека един до обед да обяснява за какво му е и че не му трябват охранителни системи и какви ли не празни приказки.Ама лепачка не го огряла. :naughty:
По симпатия тебе може и да те огрее. :mrgreen:
ИПМ

Мнение #3998 Преди 3 дни

Абе има хубави работи,но висока му е цената. ;) :D :lol:
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #3999 Преди 3 дни

jdrumev написа:Абе има хубави работи,но висока му е цената. ;) :D :lol:

Като на негов човек може и промоция да хванеш! ;)
ИПМ

Мнение #4000 Преди 3 дни

зуница написа:Като на негов човек може и промоция да хванеш! ;)

То докато хвана промоцията ще съм минал на лентички... :D :lol: :D

Назад към Свободни теми

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 гости