Как да си откраднем нива

Регистриран: Преди 3 месеца
Стаж: Майстор пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес

Мнение #1 Преди 3 месеца

Как да си откраднем нива законно! (като използвате периода на демонтаж/разглобяване на държавността, и атомизиране/раздробяване на народността в България!)

Имате ли предложения/хипотези как става тази работа ако в наличност е следното:

1. Трудолюбив арендатор с трудолюбие което не знае граници(общо взето е безгранично).
2. Земи които са с договор година за година. Но арендатора е в заеми та тази работа с година за година го притеснява.
3. Субсидии които от година на година нарастват.
4. Услужлив кмет.
5. Закони които са писани с цел и намерение(тоест подготвени да бъдат заобиколени).
6. Възрастно население което е общо взето социално декласирано, правно неуко, и доверчиво понеже още вярва в ДЪРЖАВАТА.
7. Общински служители които вероятно са вътре в играта.
8. Живеете във време на демонтаж на понятието ДЪРЖАВА и атомизиране/раздробяване на обществото!
9. Крупни фирми изкупуващи земя, които считате за заплаха(от гледна точка на арендатора). Заплаха решима с цената на дребна измама(ако много присвиете очи и вържете 2 шала няма и да я видите!), за сметка на истинския собственик?

Вие как бихте се възползвали от всички тези 9 точки, ако сте арендатор?

Аз знам, че вие ще имате същия опит в най-скоро бъдеше. Ако не се защитите днес ще пишете в тази тема УТРЕ.

Мнение #2 Преди 3 месеца

5 човека са харесали това мнение но нито един не е написал нищо :) Още 75 са прочели но никак не са реагирали. Има един будала който се опитва да ви разбуди интереса как евентуално ще ви вземат земицата, но никой не се интересува!! Само Друмев описа една от всички възможни схеми.
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: Северозапада

Мнение #3 Преди 3 месеца

the_real_zis_2020 написа:5 човека са харесали това мнение но нито един не е написал нищо :) Още 75 са прочели но никак не са реагирали. Има един будала който се опитва да ви разбуди интереса как евентуално ще ви вземат земицата, но никой не се интересува!! Само Друмев описа една от всички възможни схеми.
Да си будител в днешно време не е лесно народа го избива на нихилизъм а и за българското възраждане е трябвало над 100 години започнало с Пайсий Хилендарски и завършило с освобождението след намесата на Александър ll.
Майстор - Готвач
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелар от: скоро

Мнение #4 Преди 3 месеца

the_real_zis_2020 написа:5 човека са харесали това мнение но нито един не е написал нищо :) Още 75 са прочели но никак не са реагирали. Има един будала който се опитва да ви разбуди интереса как евентуално ще ви вземат земицата, но никой не се интересува!! Само Друмев описа една от всички възможни схеми.

А аз нито на Друмев схемата виждам описана, нито някоя от многото твои. Аз ли съм кьорав, какво ли се случва? Само изредени някакви 9 точки общи приказки и никаква конкретика :?

Мнение #5 Преди 3 месеца

Перо Мелиферо написа:А аз нито на Друмев схемата виждам описана, нито някоя от многото твои. Аз ли съм кьорав, какво ли се случва? Само изредени някакви 9 точки общи приказки и никаква конкретика :?

jdrumev написа:Е как да не знаем.Трябват ти само 10 години уж ,че я обработваш,3ма да подвърдят,нотарус и 300лв.Задължителнио е нивата да е бяло петно.При мен ми гепаха лозе. ;) :D :D
п.п.Тук се замислих резко защо няма държавни Нотариоси. :D :D
ИПМ
Пчелар от: 5 години

Мнение #6 Преди 3 месеца

Батка,аз партия направих и никой не мъцва ти за една нива ма караш да ползвам гугал. :D :D :lol: :lol: Шегувам се.
Проблема на Българина е един.Много обича да му е вътре и да го мачкат като мече у дирек.Ще дойде и време и на тая тема,но как виждаш рояци се лувят по балкони,обекти и на работа. :D :D :lol: :lol: Много грамотно си написа проблема и затова не хваща декиш темата. ;) :lol: :lol: Ама"Времето ще покаже"ти е надеждата. :thumbup: ;) :lol: :lol: :D :D :violin: :violin: :whistle:
Майстор - Готвач
Пчелар от: скоро

Мнение #7 Преди 3 месеца

туй на Друмев схемата издиша по принцип много сериозно, сигурен съм че той сам се е прецакал, щото доколкото се знаем не си е плащал данъците за това време. ако си ги плащаш и 10 свидетеля да ти докарат все тая
ИПМ
Пчелар от: 5 години

Мнение #8 Преди 3 месеца

Перо Мелиферо написа:туй на Друмев схемата издиша по принцип много сериозно, сигурен съм че той сам се е прецакал, щото доколкото се знаем не си е плащал данъците за това време. ако си ги плащаш и 10 свидетеля да ти докарат все тая

Прадядо не е плащал,а кметовете се възползваха също имаш Бонова книжка с активи. ;) :D :D

Мнение #9 Преди 3 месеца

Перо Мелиферо написа:туй на Друмев схемата издиша по принцип много сериозно, сигурен съм че той сам се е прецакал, щото доколкото се знаем не си е плащал данъците за това време. ако си ги плащаш и 10 свидетеля да ти докарат все тая

Какви данъци за земеделска земя(лозе) да плаща? Ти примерно за твоята земя колко плащаш и по кой закон?

Схемата на Друмев никак не издиша... издишането е в правната неукост на населението! Ето примерно ти смяташ, че плащането на данъци дори и за имоти за които не се плащат данъци те предпазва от схемата на Друмев :) Забелязваш ли на колко места има слабости твоето мнение?

Мнение #10 Преди 3 месеца

jdrumev написа:Батка,аз партия направих и никой не мъцва ти за една нива ма караш да ползвам гугал. :D :D :lol: :lol: Шегувам се.
Проблема на Българина е един.Много обича да му е вътре и да го мачкат като мече у дирек.Ще дойде и време и на тая тема,но как виждаш рояци се лувят по балкони,обекти и на работа. :D :D :lol: :lol: Много грамотно си написа проблема и затова не хваща декиш темата. ;) :lol: :lol: Ама"Времето ще покаже"ти е надеждата. :thumbup: ;) :lol: :lol: :D :D :violin: :violin: :whistle:

Като се сетя и аз съм такъв човек... Видя ли хубав лъскав магазин знаеш ли какво правя? Ами не влизам вътре понеже съм сигурен, че е много скъпо(а може и да не е!), и ако влезна ще ме помислят за бедняк като излезна без да купя нещо. За това съм се зарекъл като правя магазин да е средна ръка... да влиза народа. Лъскавия магазин най-много да го изгледам и да цъкам с език и толкова.

Та приноса на Друмев е в това, че без да иска ми подсказа аналогия между аналогии...

Назад към Политика и законодателство

Разглеждащи този форум: и 2 гости