Проект 2019 БСП/БяхмеСамоПчелари/

ИПМ
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: 5 години

Мнение #1 Преди 2 седмици

Кандидатът ни Д.Д. ОБЕЩАВА,ако го изберат на следващите избори.Ще оправи най напрет нас след като се оправи той. :D :D :D :D Второто което ще направи е да оправи заплатите.Няма да се вземат как до сега пари три пъти в месеца/аванс,заплата и назаем/,а само два пъти... :D :D :D
Пчелар Мераклия
Стаж: Пчелар
Пчелар от: Благоевград

Мнение #2 Преди 2 седмици

jdrumev написа:Кандидатът ни Д.Д. ОБЕЩАВА,ако го изберат на следващите избори.Ще оправи най напрет нас след като се оправи той. :D :D :D :D Второто което ще направи е да оправи заплатите.Няма да се вземат как до сега пари три пъти в месеца/аванс,заплата и назаем/,а само два пъти... :D :D :D

Проект 2019 БСП БяхмеСамоПчелари  - bad-157437__340.png

Може да го ползваш и за лого
Ibi potest valere populus , ubi leges valent - Народът е силен там, където действат законите.
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #3 Преди 2 седмици

Проект 2019 БСП/БяхмеСамоПчелари/
Добре си уцелил заглавието, но ти убягва смисъла! Ако пчеларите имаха малко повече здрав разум и логика в главите си отколкото политически пристрастия щяха да гласуват преференциално за Момчил Неков и да го вкарат в Европарламента, за да продължи работата си за българските пчелари.
"И я моем и тате мое, ама она козата си сака пръч!"
ИПМ

Мнение #4 Преди 2 седмици

Боян Палов написа:Проект 2019 БСП/БяхмеСамоПчелари/
Добре си уцелил заглавието, но ти убягва смисъла! Ако пчеларите имаха малко повече здрав разум и логика в главите си отколкото политически пристрастия щяха да гласуват преференциално за Момчил Неков и да го вкарат в Европарламента, за да продължи работата си за българските пчелари.

Тоя не беше ли дето иска да отпадне смяната на времето. :D :D :D Нашия лозунг е"Времето,че покаже". :D :D :DНашата цел не е Европарламента и смяната на времето,а почетният ни председател Д.Д. да ни оправи след като се оправи той. :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #5 Преди 2 седмици

Боян Палов написа:Проект 2019 БСП/БяхмеСамоПчелари/

А-а, Мария Габриел я свърши тая работа и се захвана с по-голяма.Ама нея си я избраха и без преференции.Оцениха я!

Мнение #6 Преди 2 седмици

jdrumev написа:Тоя не беше ли дето иска да отпадне смяната на времето. :D :D :D Нашия лозунг е"Времето,че покаже". :D :D :DНашата цел не е Европарламента и смяната на времето,а почетният ни председател Д.Д. да ни оправи след като се оправи той. :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:

Бягай да си измиеш очите, изяш една шкембе чорба и пий една бира да изтрезнееш! Говорим за пчели, не за времето!
:drumev:
зуница написа:А-а, Мария Габриел я свърши тая работа и се захвана с по-голяма.Ама нея си я избраха и без преференции.Оцениха я!

Тя пак ще се захване за по-голямата, там е само временно. А избора и е служебен. Когато си водач на листа на ГЕРБ, си 100% избран. Водач на листа не може да бъде изместен от там с преференции!
"И я моем и тате мое, ама она козата си сака пръч!"
ИПМ

Мнение #7 Преди 2 седмици

Боян Палов написа:Бягай да си измиеш очите, изяш една шкембе чорба и пий една бира да изтрезнееш! Говорим за пчели, не за времето!

За какво да изтрезнявам след като пак ще се напивам? :D :D :lol: :lol: Толкова и знаеш какво е искал тоя. :D :D :lol: :lol:
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #8 Преди 2 седмици

[quote="Боян Палов"...Тя пак ще се захване за по-голямата, там е само временно. А избора и е служебен. Когато си водач на листа на ГЕРБ, си 100% избран. Водач на листа не може да бъде изместен от там с преференции![/quote]
Е като няма преференции , ще са протекции за си на това първо място. :shifty:
ИПМ

Мнение #9 Преди 2 седмици

При нас в БСП/БяхмеСамоПчелари/няма да има такива работи каза почетният ни председател Д.Д.. :D :D При нас всичко е ясно и прозрачно като Бисрна Акация. :D :D :D :lol: :lol: Оправя се първо председаталя после оправя нас той. :D :D :D :lol: :lol: :lol: Някой може и да се съмняват ,че ще ги оправи,но от мен да знаете много е оправен. :D :D :lol: :lol:

Мнение #10 Преди 2 седмици

jdrumev написа:При нас в БСП/БяхмеСамоПчелари/няма да има такива работи каза почетният ни председател Д.Д.. :D :D При нас всичко е ясно и прозрачно като Бисрна Акация. :D :D :D :lol: :lol: Оправя се първо председаталя после оправя нас той. :D :D :D :lol: :lol: :lol: Някой може и да се съмняват ,че ще ги оправи,но от мен да знаете много е оправен. :D :D :lol: :lol:

Ти какъвто си бърз имам чувството, че ще си първия оправен. :lol:

Назад към Смях

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 гости