Земеделие на фокус

Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби

Мнение #1 Преди 2 седмици

Симеон Тодоров обяснява нещата много добре
https://www.youtube.com/watch?v=PhGN2S6eybQ
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелар от: общ. Драгоман

Мнение #2 Преди 2 седмици

Triballi написа:.

Добре го каза. Можеше и по-остро да постави болния проблем с пръсканията.
Регистриран: Преди 1 година
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес

Мнение #3 Преди 2 седмици

Нищо няма да запазим - ни пчеларство, ни земеделие и изобщо. Политическата класа в България не може да осъзнае, че е грешка да презираш народа си. Що такава ненавист, не схващам - имат нужда от психолог тези хора, ясно, че с прокурор нема да стане, ма поне психолог. Дет го говорехме преди десетилетия, че ще станем гетото на Европа, бунището на Европа и прочие, ала ги те вече взели да си внасят боклук с големите камиони - честито. Ние им пречим да разпродадат абсолютно всичко, и заводи, и животни, и земя, и сгради, нищо да не остане.
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Бизнес
Пчелар от: изодпред Габрово

Мнение #4 Преди 2 седмици

kando написа:Нищо няма да запазим - ни пчеларство, ни земеделие и изобщо. Политическата класа в България не може да осъзнае, че е грешка да презираш народа си. Що такава ненавист, не схващам - имат нужда от психолог тези хора, ясно, че с прокурор нема да стане, ма поне психолог. Дет го говорехме преди десетилетия, че ще станем гетото на Европа, бунището на Европа и прочие, ала ги те вече взели да си внасят боклук с големите камиони - честито. Ние им пречим да разпродадат абсолютно всичко, и заводи, и животни, и земя, и сгради, нищо да не остане.

Само гьостерица-неокастрена !
Ранътъ прай борбътъ. Пчеларя рани ний борим - Връмугу :obscene-sexualspermblue:
ИПМ
Пчелар от: 5 години

Мнение #5 Преди 2 седмици

Triballi написа:Симеон Тодоров обяснява нещата много добре
https://www.youtube.com/watch?v=PhGN2S6eybQ

Ами то в Бъгария тия дето най са се облагодетелствали обесняват нещата най добре. ;) :lol: Ама ми хареса накрая и аз съм на същото мнение.Абе много говорят за това опрашване.Няма да се очудя след време ако се отпуснат пари за него и да ги лапнат само подвижните и тия дето продават прашец... ;) :lol: :lol:
Стаж: Опитен пчелар
Пчелите за мен са: Бизнес
Пчелар от: изодпред Габрово

Мнение #6 Преди 2 седмици

rumenggr написа:Добре го каза. Можеше и по-остро да постави болния проблем с пръсканията.

Ние нищо не можем да направим ФАКТ !!
Ако европейските чапкъни не ограничат местните чорбаджий времето ни е преброемо в рамките на 5 до 7-8 години !

И понеже 90 % работоспособното население "живее" в градовете, няма представа, какво се случва с природата и не ги интересува .
За информация, разходката в парка не е връзка с природата !
Ранътъ прай борбътъ. Пчеларя рани ний борим - Връмугу :obscene-sexualspermblue:

Мнение #7 Преди 2 седмици

jdrumev написа:Ами то ... Ама ми хареса накрая и аз съм на същото мнение. ... ;) :lol: :lol:

Последното изречение на водещата беше: Народът го е казал просто- сговорна дружина планина повдига.

Обаче имам един познат, който твърди че за него това е пълна глупост, и че на практика в живота принципа е друг.
Гладна мечка- планина повдига.
Относно дружината, както се сещате, нещата също стоят по различен начин.
Сговорна дружина- хоро не играе.

Добро изказване на Симеон Тодоров.
Регистриран: Преди 1 година

Мнение #8 Преди 2 седмици

Братушките имат една по-точна,орел,рак и щука!
ИПМ
Пчелар от: 5 години

Мнение #9 Преди 2 седмици

Sashokan написа:Добро изказване на Симеон Тодоров.

Никой не твърди обратното Сашокане.Обаче ако знаеш,че човека е усвоил хиляди левове от програми и слушаш това.Малко ще ти звучи на лицемерие или на "Крадеца вика дръще крадеца".Пак казвам както преди.За мен тия хора не може да са светила за БГ пчеларството.На БГ пчеларството трябва млади хора като Баджанако да го ръководят,и умни като Чичо Гошо. ;) :lol: :lol:

Мнение #10 Преди 2 седмици

jdrumev написа:Никой не твърди обратното Сашокане.Обаче ако знаеш,че човека е усвоил хиляди левове от програми и слушаш това.Малко ще ти звучи на лицемерие или на "Крадеца вика дръще крадеца".Пак казвам както преди.За мен тия хора не може да са светила за БГ пчеларството.На БГ пчеларството трябва млади хора като Баджанако да го ръководят,и умни като Чичо Гошо. ;) :lol: :lol:

И пробивни като теб. ;)

Назад към Видео

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 гости