Начинаещ с огромен мерак

Пчелар Мераклия
Регистриран: Преди 3 години
Стаж: Пчелар
Пчелите за мен са: Хоби и бизнес
Пчелар от: Благоевград

Мнение #51 Преди 3 дни

jdrumev написа:Той е на 250-2450 надморска. ;) :lol: :lol: :lol:

Баси големата денивелация!
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
Майстор - Готвач
Регистриран: Преди 2 години
Стаж: Начинаещ пчелар
Пчелите за мен са: Хоби
Пчелар от: скоро

Мнение #52 Преди 3 дни

barkov1982 написа:Баси големата денивелация!

ми сигурно затова и не ги е прегледал, не е могъл да се адаптира и му се е размазвало пред очите
"То идеи имаме, ами лек нямаме!" Данче Друмевски :clap:
Лонг Джон Силвър
Стаж: Опитен пчелар
Пчелар от: Пловдив

Мнение #53 Преди 3 дни

Перо Мелиферо написа:ми сигурно затова и не ги е прегледал, не е могъл да се адаптира и му се е размазвало пред очите

Не е намерил кислороден апарат в тази криза. :D
Над 2000 м. такъв бисер само Дачето може да сътвори. :lol:
Всичко е въпрос на ОПИТ. Опит и в двата смисъла на думата.
Опит като стаж, време през което си се занимавал с дадено нещо.
Опит като тест, експеримент, пробване на ВСИЧКО.
Регистриран: Преди 1 година

Мнение #54 Преди 3 дни

jdrumev написа:Той е на 250-2450 надморска. ;) :lol: :lol: :lol:

Браво Друмев!Как го ориентира за височината! :eek: :lol: :lol:
Пчелар Мераклия

Мнение #55 Преди 3 дни

Марин Шойков написа:Не е намерил кислороден апарат в тази криза. :D
Над 2000 м. такъв бисер само Дачето може да сътвори. :lol:

Последно като бях на един пазар(като наблюдател), един продавач на мед обясняваше на клиент как меда бил от над 1500м.н.в.,меда слънчогледов ама нема значение щом има етикет жълт кантарион.
Очаквам скоро да минат 2000м, че и после 3000м.н.в. :lol:
При все, че да ядеш мед това е много хубаво нещо, има един миг, точно преди да започнеш да ядеш, който е по- хубав.- Мечо Пух
Майстор - Готвач

Мнение #56 Преди 3 дни

barkov1982 написа:Последно като бях на един пазар(като наблюдател), един продавач на мед обясняваше на клиент как меда бил от над 1500м.н.в.,меда слънчогледов ама нема значение щом има етикет жълт кантарион.
Очаквам скоро да минат 2000м, че и после 3000м.н.в. :lol:

е ти ко се моташ, почвай да продаваш от Хималаите, нали имаше два пчелина там, единия на 4500 метра, вдясно зад първи базов лагер дето е и другия на 6500, но той е за хора, който могат да го оценят по достойнства(и съответно да го платят, все пак става въпрос за каменен мед :D ), защото удря еко-биото в земята по чистота :shifty:
аз примерно обмислям да пусна персийски син мед, от долината на река Шат ал Араб известна още и като Ефрат за по-неуките, точно след сливането с р.Тигър :lol:

п.п. Докато съм на тая вълна, 'дадан' на фарси значи "давам", 'блат' обаче какво значи? Ако е "много мед", тогава всичко ми е ясно, но дали е така :think:
Пчелар Мераклия

Мнение #57 Преди 3 дни

Перо Мелиферо написа:е ти ко се моташ, почвай да продаваш от Хималаите, нали имаше два пчелина там, единия на 4500 метра, вдясно зад първи базов лагер дето е и другия на 6500, но той е за хора, който могат да го оценят по достойнства(и съответно да го платят, все пак става въпрос за каменен мед :D ), защото удря еко-биото в земята по чистота :shifty:
аз примерно обмислям да пусна персийски син мед, от долината на река Шат ал Араб известна още и като Ефрат за по-неуките, точно след сливането с р.Тигър :lol:

п.п. Докато съм на тая вълна, 'дадан' на фарси значи "давам", 'блат' обаче какво значи? Ако е "много мед", тогава всичко ми е ясно, но дали е така :think:

Предвид канализацията на Тея места ,не е много сигурно :lol: ;)
Стаж: Опитен пчелар

Мнение #58 Преди 3 дни

Перо Мелиферо написа:.. от долината на река Шат ал Араб известна още и като Ефрат за по-неуките, точно след сливането с р.Тигър :lol:...

Не се ли биха точно там Ирак и Иран? Май точно там Садам спря иранците с иприт?!
Петъчен майстор пчелар

Мнение #59 Преди 3 дни

Доооло ръцете от Даката! :x Човек да не сгреши една нула.Гоема работа!
Останете си в къщи!Някой да не ви кара да катерите тез 24500 метра :confusion-confused:
Майстор - Готвач

Мнение #60 Преди 3 дни

зуница написа:Не се ли биха точно там Ирак и Иран? Май точно там Садам спря иранците с иприт?!

няма такова нещо, това твоето е провокация, ела си купи 1 бурканче и си го изследвай с ЯМР ако искаш :D

Назад към Начинаещи

Разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 гости